Secret Story

i

Autor: Mediaset España

Secret Story - zagraniczne reality show, które pobiło Europę. Doczekamy się polskiej edycji?

2021-11-22 15:09

Secret Story to reality show, który aktualnie cieszy się dużą popularnością w Hiszpanii. Nie jest to jednak pierwszy kraj, który zdecydował się na ten format. Wcześniej odniósł już sukces w innych państwach. Na czym polega program? Czy są szanse na jego produkcję w Polsce? Odpowiadamy na te pytania niżej.

Secret Story - zagraniczne reality show, które pobiło Europę. Doczekamy się polskiej edycji? Secret Story to format, który z pewnością kojarzą fani programów typu reality show. Od lat w niektórych państwach można oglądać edycje tego programu. To także show, które z pewnością spodoba się wielbicielom słynnego Big Brothera, bowiem Secret Story to właśnie ewolucja tego formatu. Grupa osób zamieszkuje razem w domu obserwowanym przez dziesiątki kamer przez 24 godziny na dobę. Odbywają się także nominacje i eliminacje, jednak jest coś, czego Big Brother nie ma. Każdy z uczestników skrywa sekret. Jego zdaniem jest utrzymanie go w tajemnicy jak najdłużej, ale w tym samym czasie muszą odgadnąć sekrety innych osób. Często tajemnice są wspólne i np. małżeństwo musi udawać, że się nie zna lub dwie przypadkowe osoby muszą udawać rodzinę. Ostatnio format trafił do Hiszpanii, gdzie zmieniono nieco grę. Czym się różni?

Piotr Lato uczestnikiem The Voice of Poland 12! Gwiazd Big Brother wróciła

Secret Story - hiszpańska wersja

W 2021 roku wystartowała pierwsza edycja Secret Story w Hiszpanii. Stacja Telecinco postanowiła nieco zmienić format i do domu sekretów weszli... celebryci! To prawdziwa frajda dla fanów plotek oraz kolorowej prasy. Gwiazdy w programie skrywają sekrety dotyczące hiszpańskiego showbiznesu. Jedna z uczestniczek zdradziła tam, że była kochanką piłkarza z Realu Madryt. Inny gracz wyjawił, że był na skraju śmierci, a jeszcze inny, że oszukał swoją sławną rodzinę.

Secret Story - czy będzie w Polsce?

Do tej pory żadna polska stacja nie zdecydowała się na produkcję własnej wersji Secret Story. Nie ma także informacji sugerujących, że wkrótce się to zmieni. Wielokrotnie próbowano jednak reaktywować Big Brothera, ale bez większego sukcesu. Może to właśnie Secret Story byłoby strzałem w dziesiątkę?