Sebastian Fabijański przestanie grać w filmach? Aktor znalazł sobie nowe hobby

2022-08-10 14:08 Leon Pietrzak
Sebastian Fabijański
Autor: AKPA

Rozstanie Sebastiana Fabijańskiego z Maffashion i skandal z Rafalalą to obecnie jeden z najgorętszych tematów w show-biznesie. O aktorze zrobiło się głośno, ale to nie przeszkodziło mu w realizowaniu nowych pomysłów. Czy aktor powróci jeszcze do grania w filmach?

Sebastian Fabijański znany jest głównie z filmów Patryka Vegi. "Niebezpieczne kobiety" otworzyły mu drzwi do wielkiej kariery i sprawiły, że stał się bardzo rozpoznawalny wśród polskich widzów. Pokazał swoje umiejętności aktorskie również w "Kamerdynerze", trzeciej części "Psów", a także mogliśmy go oglądać w produkcji Macieja Kawulskiego "Jak pokochałem gangstera". Poza ekranowymi kreacjami, tworzy również muzykę i chyba na tym się nie skończy. Wygląda na to, że aktor znalazł sobie nowe hobby.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "W trójkącie" to najlepsza komedia ostatnich lat? Zobaczcie zwiastun zdobywcy Złotej Palmy w Cannes

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Sebastian Fabijański został reżyserem!

Artysta stawał przed kamerą wiele razy, ale jeszcze nigdy nie miał okazji sprawdzić się od strony produkcyjnej... aż do teraz! Postanowił wyreżyserować własny film, do którego sam napisał scenariusz. Fabuła została oparta na tekście Łukasza Wasilewskiego "Kaganiec", a główne role zagrają Mikołaj Chroboczek i Mateusz Król. Produkcja Fabijańskiego nosi tytuł "Hawaje" i zadebiutuje w 2023 roku. Czy debiut reżyserski sprawi, że aktor porzuci aktorstwo? Nie ukrywa, że zawsze chciał stanąć za kamerą i tworzyć autorskie filmy. Jeżeli nadchodzący projekt okaże się sukcesem, to zapewne nie będzie to ostatnia rzecz, która wyjdzie spod jego skrzydeł.

Sonda
Czy uważasz, że Sebastian Fabijański to dobry aktor?

Hawaje - o czym jest film Sebastiana Fabijańskiego?

Nowy projekt od Fabijańskiego opowie o spotkaniu dwóch przyjaciół, którzy wpadają na siebie po latach. Wspomnienia i ogromny bagaż emocjonalny doprowadzą do brzemiennej w skutkach konfrontacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE