W trójkącie: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery

i

Autor: materiały prasowe Gutek Film W trójkącie: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery

"W trójkącie" to najlepsza komedia ostatnich lat? Zobaczcie zwiastun zdobywcy Złotej Palmy w Cannes

2022-08-10 13:27

"W trójkącie" (w oryginale "Triangle of Sadness") to tegoroczny zdobywca Złotej Palmy w Cannes, który zabierze nas na rejs... z piekła rodem. Czy rzeczywiście okaże się najlepszą komedią ostatnich lat? Zobaczcie zwiastun.

"W trójkącie" to najnowszy film Rubena Östlunda - dwukrotnego zdobywcy Złotej Palmy w Cannes (poprzednie wyróżnienie otrzymał w 2017 roku za "The Square"). W sieci wreszcie ukazał się zwiastun, zapowiadający dość nietuzinkową komedię (już sam plakat jest powiedzmy... nieoczywisty). Przy okazji zdradził też datę premiery. 

W trójkącie: ZWIASTUN zdobywcy Złotej Palmy w Cannes

Zwiastun filmu "W trójkącie" prezentuje się następująco:

Film skupi się na losach kapitana luksusowego statku, którym podróżują bogacze. Statek zaczyna jednak tonąć, a wszyscy pasażerowie zmuszeni są udać się na bezludną wyspę, gdzie walka o przetrwanie zachwieje dotychczasową hierarchią. Jedyną osobą zdolną zdobyć pożywienie okaże się bowiem sprzątaczka.

W trójkącie: kiedy premiera?

W roli głównej wystąpił Woody Harrelson, a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Harris Dickinson, Charlbi Dean, Zlatko Buric, Oliver Ford Davies i Iris Berben. "W trójkącie" zadebiutuje na ekranach polskich kin 7 października 2022 roku.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3