Był crushem milionów Polek. Jacek Przypadek z Lokatorów to wciąż niezły przystojniak!

Michał Lesień
Autor: AKPA

Emitowany od 2000 roku serial Lokatorzy każdorazowo przyciągał przez telewizory miliony widzów. Wiele ówczesnych nastolatek (i nie tylko) podkochiwało się w odtwórcy roli chaotycznego, ale przy tym niezwykle uroczego Jacka Przypadka. Jak dziś wygląda 47-letni Michał Lesień?

Nie wszystkie polskie seriale mogą pochwalić się statusem tak kultowych jak właśnie Lokatorzy. Emitowana od 2000 do 2005 roku produkcja cieszyła się uwielbieniem milionów Polaków, którzy co niedzielę zasiadali przed telewizorami, by śledzić losy czwórki przyjaciół zamieszkujących jedno mieszkanie. Żeńska część widowni szczególnie mocno interesowała się odtwórcą roli Jacka Przypadka. Michał Lesień, bo o nim mowa, dla wielu nastolatek (nie tylko) był kimś w rodzaju współczesnego crusha. Widać to nawet teraz, w szczególności na TikToku, gdy konta poświęcone latom 90. i wczesnym 00. przypominają najlepsze fragmenty serialu. Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda aktor, któremu rola Jacka Przygody zapewniła wielką popularność.

Krysia z Lokatorów - jak dziś wygląda Agnieszka Michalska?

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Michał Lesień dzisiaj

Na fali sukcesu serialu Lokatorzy Michał Lesień zagrał jeszcze w takich serialach jak Pierwsza miłość, M jak Miłość, Na Wspólnej czy Klan. Prywatnie aktor związany z jest z Dorotą Głowacką-Lesień, z którą pobrał się w 2012 roku. Odtwórca roli Jacka Przypadka zmienił nawet nazwisko na Lesień-Głowacki. Jak można wywnioskować z Instagrama, jedną z jego największych pasji jest fotografia. Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda.

Sonda
Pamiętasz serial "Lokatorzy"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE