Scooby-Doo! - zwiastun filmu jest już dostępny. Kiedy premiera?

2019-11-11 18:08 MK
Scooby-Doo
Autor: YouTube/Warner Bros Polska

Scooby Doo to tytuł największego hitu studia Hanna-Barbera. Zgodnie z zapowiedziami, w 2020 roku do kin trafi animowany film opowiadający losy Scooby'ego, Kudłatego i pozostałych członków tajemniczej spółki. Zobacz oficjalny zwiastun produkcji oraz dowiedz się, kiedy trafi ona do kina już teraz na EskaCINEMA.pl.

Scooby-Doo! - zwiastun filmu jest już dostępny. Losy doga niemieckiego oraz jego przyjaciół specjalizujących się w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju zagadek cieszyły się swego czasu ogromną popularnością. Teraz fanów legendarnej produkcji czekać będzie prawdziwa niespodzianka. Już niebawem na ekrany kin wejdzie film animowany, za którego reżyserię odpowiada Tony Cervone.

Scooby-Doo - premiera filmu

Wraz z premierą oficjalnego zwiastuna na kanale wytwórni Warner Bros Polska, poznaliśmy datę premiery filmu Scooby Doo! W naszym kraju, produkcję będzie można oglądać od 15 maja 2020 roku. Fabuła filmu skupiać się będzie na początkach znajomości Scooby'ego z Kudłatym oraz pozostałymi członkami tajemniczej spółki, czyli Daphne, Velmą i Fredem. Co ucieszyło wszystkich fanów, w filmie ponownie usłyszymy aktorów dubbingowych, którzy podkładali głosy w doskonale znanych im filmach i serialach.

NAJNOWSZE