Kraina Lodu 3 - kiedy premiera? Czy powstanie kolejna część?

2019-11-11 17:25 MK
Kraina lodu
Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Kraina Lodu to najbardziej dochodowa animacja w historii kina. Już niebawem swoją światową premierę będzie miała druga część przygód sióstr Elsy i Anny. Fani filmu z pewnością zastanawiają się, czy producenci mają w planach stworzenie trzeciej części. Sprawdź najważniejsze informacje już teraz na EskaCINEMA.pl.

Kraina Lodu 3 - czy powstanie kolejna część? To pytanie z pewnością pojawi się, o ile już się nie pojawiło, w głowach wszystkich fanów produkcji Walt Disney Studios. Kiedy w 2013 roku do kin na całym świecie trafiła pierwsza część, można było mówić o prawdziwym fenomenie. Produkcja stała się najbardziej dochodową animacją w historii kina oraz najbardziej dochodowym filmem roku. Po sześciu latach, do kin trafi Kraina Lodu 2. W Polsce, dalsze przygody Elsy, Anny, Olafa i innych bohaterów będzie można oglądać od 22 listopada 2019 roku. Kiedy swoją premierę będzie miała trzecia część?

Kraina Lodu 3 - kiedy? Czy powstanie?

Dla wszystkich tych, którzy byli przekonani o tym, że premiera Krainy Lodu 3 to kwestia czasu, mamy złą wiadomość. Choć nic nie jest przesądzone, wszystko wskazuje na to, że producenci nie mają w planach tworzenia kolejnej części kinowego hitu. Alfred Molina, który użycza głosu ojcu Elsy i Anny powiedział w wywiadzie dla Variety, że na ten moment, nie sądzi, by kiedykolwiek miała ona powstać. 

NAJNOWSZE