Sara z Rolnik szuka żony

i

Autor: kadr z programu "Rolnik szuka żony"| źródło: VOD TVP/materiały promocyjne TVP

odważny krok

Sara z „Rolnik szuka żony 10” pokazała nagranie. „Kiedy stajesz na krawędzi, różne uczucia mieszają się w Twojej głowie”

2024-03-20 9:47

Sara to uczestniczka 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Niestety nie znalazła miłości w programie, a nawet została poniżona w finale przez swojego partnera - Artura. Uczestniczka nie zatrzymała się ani na moment i chętnie korzysta z życia, czym zieli się na swoim Instagramie. Tym razem mocno zaszalała. Sara stanęła na krawędzi!

Sara Jakubińska z „Rolnik szuka żony 10” nie tak dawno obchodziła swoje 24. urodziny. Porzucona przez rolnika Artura, zdaje się nie patrzeć za siebie. Tym razem stanęła przed ważną decyzją. Skakać, czy nie skakać? Sara stanęła na krawędzi i spełniła jedno ze swoich marzeń.

Sara z „Rolnik szuka żony” zaszalała z fryzurą! Metamorfoza zaskoczyła wszystkich

Sara z „Rolnik szuka żony” na krawędzi

Sara chętnie chwali się na swoim Instagramie prywatnym życiem. Influencerka ma też niezłą rzeszę fanów. Jej konto w social mediach śledzi niemal 63 tysiące osób. Sara zamieściła nagranie, które może mrozić krew w żyłach. Kobieta dostała od swoich znajomych skok na bungee!  „ZASZALAŁAM!” - zaczęła Sara. „Gdyby nie prezent od moich przyjaciół, nie wiem, czy zdecydowałabym się na to z własnej woli. Prawdopodobnie omijałabym to miejsce szerokim łukiem (Albo podziwiałabym z boku…). Widok na górze, cała panorama Warszawy... Coś cudownego! Osobiście, nie chciałam za szybko skakać, żeby móc napatrzeć się na świat z tej perspektywy.” - oznajmiła we wpisie. „Kiedy jednak stajesz na krawędzi, różne uczucia mieszają się w Twojej głowie – ekscytacja, niepewność, a może nawet trochę szaleństwa. Ale gdy tylko odważysz się skoczyć - NIESAMOWITE UCZUCIE!” - podsumowała Sara. Na sam koniec rzuciła wyzwanie swoim fanom: „A Ty? Co szalonego zrobiłaś/eś w swoim życiu? A może bardzo chcesz coś zrobić, ale coś Cię powstrzymuje? Jeśli się zastanawiasz, śmiało przełam się! WARTO”.

Sara z „Rolnik szuka żony” została mamą! Zdradziła imię synka

Sara i Artur byli jedną z ulubionych par 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Widzowie trzymali kciuki za ich relację, ale odcinek z wizytą Artura u Sary okazał się być kamieniem milowym w ich związku. Internauci nie mieli wątpliwości, co do tego, że tylko Sarze zależało na tej relacji.

Sara z „Rolnik szuka żony” we wzruszającym wpisie. Uczestniczka przekazała radosne wieści

Tak randkowali uczestnicy Rolnik szuka żony. Tylko jedna para przetrwała!