Santa Inc. - świąteczna animacja dla dorosłych. Kiedy i gdzie oglądać?

2021-11-24 11:51 Leon Pietrzak
Santa Inc
Autor: Screen z YouTube/HBO Max

HBO Max przedstawiło swoją propozycję na tegoroczne święta - animowany serial dla dorosłych, który swoją premierę będzie miał na początku grudnia. Pojawi się Święty Mikołaj z ciętym językiem i elf, który będzie chciał zająć jego miejsce.

Santa Inc. - świąteczna animacja dla dorosłych. To nowy serial od HBO Max i twórców Sausage Party, który mimo świątecznego klimatu nie jest kierowany do najmłodszych odbiorców. Produkcja poszła na całość i wygląda na to, że możemy pierwszy raz spotkać się z żeńską wersją Świętego Mikołaja. Czekają nas sprośne elfy, a w głównych rolach Seth Rogen i Sarah Silverman. Kiedy i gdzie obejrzeć "Santa Inc."? Odpowiadamy!

Santa Inc. - o czym będzie nowa produkcja HBO?

Akcja wulgarnego serialu rozpocznie się przed świętami Bożego Narodzenia. Zobaczymy Setha Rogena w roli Mikołaja, który dostanie ciekawą ofertę od Amazona i Sarah Silverman w roli Candy Smalls - elfki, która zamierza zostać pierwszym żeńskim Świętym Mikołajem. Ta świąteczna produkcja jest kierowana zdecydowanie do starszych widzów. Pojawią się sprośne żarty, czarny humor i cięty język bohaterów.

Sonda
Czy uważasz, że tworzenie wulgarnych bajek na święta to dobry pomysł?

Kiedy i gdzie oglądać "Santa Inc."? Ile odcinków?

Twórcy przygotowali dla nas 8 odcinków, a każdy z nich będzie trwał około pół godziny. Poza głównymi rolami usłyszmy również głosy Craiga Robinsona, Marii Bamford, Nicholasa Brauna, Gabourey Sidibe, Joela Kima Boostera i Leslie Grossman. Autorką świątecznej animacji jest Alexandra Rushfield. Premierę zaplanowano na 2 grudnia 2021 roku, na HBO Max.

Santa Inc - zobacz oficjalny zwiastun:

Ten kawałek powstał 30 lat temu. TERAZ TO HIT | ESKA XD - Ale to już było! #36
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE