Sandra Drzymalska - rodzina, wiek, data urodzenia, życiorys, filmy, seriale, Sexify, Instagram

2021-05-05 16:14 Adrian Rybak
Sexify
Autor: Materiały Prasowe

Sandra Drzymalska to objawienie w polskich serialach. Zagrała jedną z trzech głównych bohaterek nowego hitu na Netflixie - Sexify. To polski serial opowiadający o grupie studentek, które postanawiają zrobić aplikację o kobiecym orgaźmie. Sandra wciela się w postać Moniki, ulubionej postaci widzów. Kim w rzeczywistości jest aktorka, która ją gra?

Sandra Drzymalska to nowa gwiazda polskiej telewizji. Aktorka spodobała się wielu widzom w roli Moniki w serialu Sexify. Wcieliła się w postać młodej studentki z bogatej rodziny, która nie uczęszcza na zajęcia. Z tego powodu ojciec zabiera jej mieszkanie i musi przeprowadzić się do akademika. Tam Monika poznaje Natalię, prymuskę, która pracuje nad projektem dyplomowym, którym ma być aplikacja. Wpadają na pomysł na stworzenie apki o kobiecym orgazmie. Monice przypada rola testerki. Czy Sandrę Drzymalską można było zobaczyć w innych produkcjach? - takie pytanie zadaje sobie wielu fanów Sexify. Wiele osób poszukuje jej także w mediach społecznościowych oraz zastanawia się, ile ma lat. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości na ten temat.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała

Sandra Drzymalska - wiek, data urodzenia

Sandra Drzymalska urodziła się 24 lipca 1993 roku w Wejherowie, w województwie pomorskim. Oznacza to, że aktualnie ma 27 lat, ale już wkrótce skończy 28 lat. 

Sandra Drzymalska - rodzina

Informacji na temat kim jest rodzina Sandry Drzymalskiej nie ma w internecie. Jakiś czas temu młoda aktorka w wywiadzie dla Vogue'a zdradziła, że bardzo ją wspierają i utrzymuje z nimi dobre stosunki.

Sandra Drzymalska - filmy, seriale

Sandra Drzymalska do tej pory wystąpiła w takich produkcjach jak Listy do M., Strażacy, Smoleńsk, Belfer, Ultraviolet, Amok, Stulecie winnych, 39 i pół tygodnia, Psy 3. W imię zasad oraz ostatnio w Sadzi oraz Sexify.

Sandra Drzymalska - Instagram

Sandra Drzymalska zachwyciła widzów Sexify swoją urodą i zastanawiają się, czy można ją znaleźć na Instagramie. Okazuje się, że tak. Jej profil to @dreamallsky, na którym ma prawie 13 tysięcy obserwujących.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE