Sanatorium miłości 3 - Władysław nie żyje. Fani żegnają uczestnika reality show TVP

2021-04-10 11:52
świeczka
Autor: EAST NEWS

Nie żyje Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji Sanatorium miłości odszedł 9 kwietnia 2021 roku. Informację o jego odejściu można zobaczyć na oficjalnym profil TVP na Facebooku. Mężczyznę pożegnała także prowadząca program TVP, Marta Manowska.

Władysław Szustorowski z Sanatorium Miłości nie żyje. Uczestnik 3. edycji popularnego programu Władysław Szustorowski zmarł 9 kwietnia 2021 roku. Informację o jego śmierci podał oficjalny profil TVP na Facebooku. Mężczyznę we wzruszającym wpisie pożegnała także prowadząca program TVP, Marta Manowska. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… – czytamy na TVP info. Władysław Szustorowski zmarł w wieku 73 lat. Był pasjonatem żeglarstwa, o czym mogliśmy dowiedzieć się w trzeciej edycji Sanatorium Miłości, gdzie również bardzo często wspominał swoją zmarłą małżonkę. 

Władysław Szustorowski z Sanatorium Miłości nie żyje

Władysław Szustorowski był uczestnikiem 3. edycji programu Sanatorium Miłości. Mężczyzna zmarł w wieku 73 lat pozostawiając w sercach bliskich ogromny żal i smutek. Widzowie nigdy go nie zapomną i nie przestaną wspominać.

- Szarmancki, inteligenty, wspaniały człowiek. Najlepszy uczestnik programu wśród mężczyzn. Żal, że odchodzą od nas tacy ludzie. Podobnie jak Krzysztof Krawczyk, odpłynął w swój ostatni rejs.

- Marzenia nie opuszczały go do końca.

- Wyrazy współczucia dla rodziny, miły inteligentny pan.

- Wyrazy współczucia dla bliskich. Strasznie mi przykro.  

- To już drugi uczestnik programu był fajny facet szkoda wyrazy współczucia dla rodziny.

- Bardzo przykra wiadomość. Taki wspaniały człowiek. Kultura, klasa, ciepło, mądrość. Mój ulubiony z tej edycji. Wyrazy współczucia dla rodziny.

- Wielka szkoda chyba najbardziej elegancki i dobrze wychowany pan.

- Strasznie smutna wiadomość. Taki wspaniały, kochany, życzliwy Człowiek. To był mój ulubiony kuracjusz. Spoczywaj w pokoju (*)

-  Bardzo szkoda. Pan Władysław był bardzo sympatyczny w programie. Kondolencje dla rodziny. 

- Wielki smutek, ten Pan był moim ulubieńcem w programie...

- Urzekło mnie jego piękne wnętrze i głos. R.I.P.

Komentują zasmuceni widzowie. 

NAJNOWSZE