Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Tak mieszkają Iwona i Gerard. Zakochani kuracjusze żyją jak w bajce!

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz, czyli bohaterowie "Sanatorium miłości" mogą się pochwalić dwoma posiadłościami - willą Gerarda w Zabrzu oraz pięknym domem Iwony pod Radomskiem. Zakochani seniorzy żyją jak w bajce! Zobaczcie, jak mieszkają.

Spis treści

  1. Iwona i Gerard byli sobie pisani. Połączyło ich "Sanatorium miłości"
  2. Tak wygląda dom Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"
  3. "Sanatorium miłości" – o czym jest program?

Iwona i Gerard byli sobie pisani. Połączyło ich "Sanatorium miłości"

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to zdecydowanie najpopularniejsi uczestnicy programu "Sanatorium miłości". To właśnie na planie produkcji TVP narodziła się między nimi przyjaźń, która później przerodziła się w coś więcej.

Chyba robi podchody, takie coraz śmielsze, tak mi się wydaje. Jest naprawdę gentlemanem i naprawdę uroczym mężczyzną mimo swojego wieku. Myślę, że otworzył się bardziej i czeka tylko na moją akceptację – komentowała zaloty Gerarda w programie Iwonka.

Seniorzy nie śpieszyli się jednak z pogłębieniem relacji. Przyjadę na kawę, odwiedzę Cię – zapowiedziała Iwona na randce z Gerardem, w jednym z ostatnich odcinków 2. sezonu "Sanatorium miłości" i tak rzeczywiście się stało.

To była "czarodziejska kawa", kawa ze śniadaniem - opowiadała Iwona w odcinku specjalnym "Sanatorium miłości".

Iwonę i Gerarda dzieli prawie 20 lat, ale różnica wieku nie była dla nich przeszkodą. Już od trzech lat tworzą zgrany duet udowadniając, że miłość nie zna wieku. Para jest już po ślubie, który odbył się w sierpniu br. Pokazywaliśmy już, gdzie odbyło się wesele Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości", a teraz postanowiliśmy sprawdzić, jak mieszkają zakochani seniorzy.

Czytaj też: "Sanatorium miłości". Tak mieszka Joanna Dyrkacz. Klimatyczne mieszkanie w kamienicy zachwyca!

Tak wygląda dom Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"

Zakochani seniorzy na początku zamieszkali w Zabrzu. To Gerard zaproponował ukochanej, aby się do niego wprowadziła i dzięki temu lepiej się poznali. Później zaczęli żyć na dwa domy i tak już pozostało. Pomieszkują trochę pod Radomskiem u Iwony, trochę w Zabrzu u Gerarda. Nie ważne gdzie, ważne z kim – powiedziała Iwona w epilogu 2. sezonu "Sanatorium miłości".

Przeczytaj także: "Sanatorium miłości 6". Uczestniczki już robią furorę w sieci! Zobacz nowe zdjęcia

Iwona Mazurkiewicz stworzyła piękny ogród

W domu pod Radomskim Iwona stworzyła przepiękny ogród, który wymaga jednak czasu i poświęceń. W ciężkich pracach pomaga jej oczywiście Gerard. To zaciszne miejsce, o które trzeba dbać, ale można też w nim odpocząć. Centralnym miejscem ogrodu Iwony jest przestronny taras z eleganckimi łóżkami do opalania i hamakiem.

Willa Gerarda także wygląda imponująco. W Zabrzu seniorzy mają do dyspozycji m.in. zewnętrzny basen, z którego chętnie korzystają latem.

W galerii publikujemy zdjęcia domu Iwony i willi Gerarda. Zobacz, jak mieszkają gwiazdy "Sanatorium miłości".

"Sanatorium miłości" – o czym jest program?

"Sanatorium miłości” to popularny format telewizyjnej Jedynki, który daje osobom po 60. roku życia drugą szansę na miłość. Program podbił serca widzów unikalnym podejściem do seniorów – w każdej edycji bierze udział 12 bohaterów, którzy chcą przeżyć przygodę życia, rozpocząć nowy rozdział w życiu i znaleźć miłość. Spotkania, rozmowy, randki i różne aktywności pozwalają uczestnikom lepiej się poznać i sprzyjają budowaniu relacji. W finałowym odcinku poznajemy Króla i Królową turnusu.

Dzięki programowi Marty Manowskiej swoje szczęście znalazło już kilkoro seniorów. Wśród nich jest m.in. Władysław Balicki, który jest już po ślubie z poznaną po programie Marią. Natalia Jankowska i Marek Szir z 4. edycji są razem półtora roku i szykują się do ślubu. Anna Król i Zbigniew Zamróz z 3. edycji także są razem. Senior oświadczył się swojej wybrance w "Pytaniu na śniadanie".

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz, czyli bohaterowie 2. edycji to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par z "Sanatorium miłości".

Przypominamy, że Telewizja Polska zrealizuje 6. edycję "Sanatorium miłości". Castingi do programu już ruszyły. Poszukiwani są kandydaci i kandydatki od 60. roku życia, stanu wolnego.