Sanatorium miłości sezon 2 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji drugiej edycji

2019-12-26 19:34
Sanatorium miłości sezon 2 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji drugiej edycji
Autor: Materiały TVP Sanatorium miłości sezon 2 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji drugiej edycji

Sanatorium miłości ma przede wszystkim przełamywać stereotyp starszych osób, które mogą przeżyć swoją drugą młodość. W programie uczestnicy w barwny i ciepły sposób, bez względu na wiek starają się nawiązać relację z drugą osobą. Kiedy nowe odcinki programu Sanatorium miłości w TVP1?

Sanatorium miłości sezon 2 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji drugiej edycji. Każdy z bohaterów programu Sanatorium miłości otworzy nowy rozdział swojego życia. Przed nimi turnus, pełen podnoszących kondycję zabiegów, zaskakujących atrakcji oraz ekscytujących przeżyć, który niewykluczone, że na zawsze zmieni ich dotychczasową rzeczywistość. Nawiązane zostaną piękne przyjaźnie, a może zrodzą się uczucia? Kiedy będziemy mogli oglądać nowe odcinki programu Sanatorium miłości? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej.

Sanatorium miłości sezon 2 - kiedy nowe odcinki?

Formuła programu Sanatorium miłości polega na tym, że uczestnicy mieszkają w sanatorium Równica w Ustroniu i poznają siebie na wzajem przeżywając przygody związane ze sferą uczuć. Reality-show jest autorskim projektem Telewizji Polskiej. Uczestnicy, którzy biorą w nim udział to osoby powyżej 60 roku życiu. Ruszyły właśnie zdjęcia do drugiego sezonu programu Sanatorium miłości. Nowe odcinki będziemy mogli obejrzeć począwszy od 5 stycznia 2020 roku w każdą niedzielę o godzinie 21:15 na antenie TVP 1. Sanatorium miłości będzie dostępne również na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE