Janina i Tadeusz z Sanatorium miłości 6

i

Autor: AKPA Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości 6"

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości" - Janina wydała oświadczenie. Słowa Tadeusza wprawiły ją w osłupienie

2024-05-15 17:47

Za nami finał 6. edycji popularnego randkowego show dla seniorów - "Sanatorium miłości". Widzowie, którzy nadal chętnie śledzą losy bohaterów formatu, nie mogli narzekać na nudę. W programie bowiem działo się wiele, doszło również do sytuacji bez precedensu, jakim było opuszczenie produkcji przez jedną z kuracjuszek. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich okazał się fakt, że Janina i Tadeusz nie są już razem. Kobieta zabrała głos w tej sprawie.

Nie milkną echa finału 6. odsłony reality show Telewizji Polskiej, które od początku niezmiennie prowadzi Marta Manowska. Widzowie nie kryją zdziwienia oraz rozczarowania tym, jak potoczyły się losy kuracjuszy w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Fani programu od początku nie darzyli sympatią niektórych uczestników, a po ogłoszeniu informacji o tym, kto został wybrany królem i królową turnusu, przecierali oczy ze zdumienia.

Seniorka z "Sanatorium miłości" to milionerka? Wołali na nią "kaszanka"

Tadeusz zarzucił Janinie materializm

Wielu kibicowało rozwojowi relacji Janiny i Tadeusza. Kuracjusze przypadli sobie do gustu niemalże natychmiast i wielu wróżyło im świetlaną przyszłość po zakończeniu programu. Niestety prawda okazała się być zupełnie inna. Tuż po wielkim finale, który miał miejsce w niedzielę 12 maja, media obiegła informacja, że seniorzy się rozstali. Szczególnie wiele emocji wywołały słowa Tadeusza, który w wywiadzie dla serwisu Plejada nie tylko wyznał, że nic Janinie nie obiecywał, ale także zarzucił kobiecie materializm.

Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą. [...] Janinka okazała się materialistką [...] - powiedział w wywiadzie Tadeusz.

Janina reaguje na słowa Tadeusza

Wywiad Tadeusza nie mógł przejść bez echa. Na słowa seniora zareagowała sama Janina, która nie ukrywa, że słowa mężczyzny wprawiły ją w osłupienie. Na jej profilu na Facebooku pojawiło się oświadczenie następującej treści:

Dzisiejszy ranek był dla mnie szokiem. Wywiad Tadeusza wbił mnie w fotel. Nie spodziewałam się takich słów i zarzutów pod moim adresem - to boli. Najbardziej przerażające jest to, że straciłam wiarę w prawdziwość słów szeptanych do ucha kobiet, które cierpią na deficyt miłości.Apeluje, szanujmy się i nie rańmy słowem!