Sanatorium miłości

i

Autor: materiały TVP

Sanatorium miłości - ile zarabiają uczestnicy show TVP? Kwota może zaskakiwać

2022-04-26 13:39

Sanatorium miłości to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej, który jest emitowany od 2019 roku. W programie udział biorą seniorzy, którzy marzą o tym, by przeżyć przygodę, nawiązać przyjaźnie oraz spotkać miłość życia. Randkowe show od samego początku cieszy się sporą sympatią ze strony widzów, którzy stale zastanawiają się nad tym, czy uczestnicy otrzymują wynagrodzenie za udział w programie. Ile zarabiają uczestnicy Sanatorium miłości?

W Sanatorium miłości udział bierze 12 osób w wieku powyżej 60 lat. Przez trzy tygodnie mieszkają oni w sanatorium w Polanicy-Zdrój, gdzie wspólnie biorą udział we wszelkiego rodzaju aktywnościach oraz wzruszających rozmowach z prowadzącą show, Martą Manowską. Program od samego początku ma grono oddanych widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne odsłony show. Do tej pory wyemitowano aż cztery edycje programu, a każda z nich przyciągała ogromną publiczność. Czy kuracjusze otrzymywali honorarium za udział?

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Sanatorium miłości - ile zarabiają uczestnicy show TVP?

Od 2019 roku powstały aż cztery edycje Sanatorium miłości. W drugiej odsłonie randkowego show wśród uczestników znalazła się Iwona Mazurkiewicz, która dzięki udziałowi w programie TVP, odnalazła miłość. Jej partnerem jest Gerard Makosz z Zabrza. Para zaręczyła się w lipcu 2021 roku i aktualnie planuje ślub. Iwona Mazurkiewicz nadal obecna jest w mediach i chętnie udziela wywiadów. W rozmowie z portalem Pomponik.pl uczestniczka Sanatorium miłości zdradziła, czy kuracjusze otrzymują honorarium.

Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było.

Jak poinformował portal Pomponik.pl, nieoficjalnie mówi się, że kuracjusze z pierwszej odsłony Sanatorium miłości otrzymali honorarium w wysokości 1050 zł, czyli 50 zł za dzień. 

Sonda
Oglądasz "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE