Sanatorium miłości 7.03.2021 - o której godzinie w TVP1 odcinek 10? Co się wydarzy w finale sezonu?

2021-03-07 12:01 PK
Sanatorium miłości
Autor: Materiały prasowe TVP

Sanatorium miłości 7 marca to odcinek finałowy trzeciego sezonu reality show! Bedzie to dzień balu, dzień wygranych i przegranych. To dzień pożegnań i podsumowań. Emisja 10. odcinka tuż po Stuleciu Winnych. Co się wydarzy w ostatnim epizodzie programu TVP? O której godzinie oglądać?

Sanatorium miłości 7.03.2021 - co się wydarzy w ostatnim odcinku 3. sezonu? Uczestnicy spędzają poranek w pokojach, pakując walizki i komentując mijający turnus. Rankiem czeka na nich niespodzianka, gdyż wszyscy będą mieli szansę zobaczyć efekt sesji fotograficznej z Joe Zawadą – reakcje kuracjuszy są bezcenne, a ich fotografie staną się pamiątką na całe życie. Przed balem seniorzy uczestniczą jeszcze w grupowych aktywnościach: zajęciach z samoobrony dla kobiet oraz lekcjach boksu dla mężczyzn. Umiejętności te są przydatne zawsze, gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze.  Na koniec dnia na bohaterów programu czekają metamorfozy. Jedną z najbardziej zaskakujących przemian przejdzie Halinka – jak odnajdzie się w odmienionym wizerunku?

Trzeci sezon "Sanatorium miłości". Nowi bohaterowie i miejsce

Podczas finałowego balu będzie rządził taniec, ale tego wieczoru dowiemy się także, kogo kuracjusze wybiorą na Króla i Królową tej edycji. To będzie niespodziewane zakończenie sezonu, a rozwój wydarzeń w trakcie balu zaskoczy wielu. Sanatorium miłości w niedzielę, godz. 21:15 w TVP1.

Sanatorium miłości 3 - uczestnicy

NAJNOWSZE