Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 6". Uczestniczki już robią furorę w sieci - nowe zdjęcia. Zachwycają urodą, wyglądają jak małolaty!

Szósta edycja "Sanatorium miłości" startuje już niebawem. Zobacz nowe zdjęcia kuracjuszy i kuracjuszek. Seniorki z 6. edycji już wzbudzają ogromne zainteresowanie w sieci. Olśniewają urodą oraz imponują przedsiębiorczością. Czy znajdą miłość w Krynicy-Zdroju?

Spis treści

 1. Kiedy będzie "Sanatorium miłości" 2024?
 2. Sanatorium miłości sezon 6 - kim są uczestnicy?
 3. Seniorki z "Sanatorium miłości 6" olśniewają urodą. Znajdą miłość w programie?
 4. Uczestnicy 6. sezonu "Sanatorium miłości"  zobacz nowe zdjęcia

Kiedy będzie "Sanatorium miłości" 2024?

Już 10 marca 2024 r. rusza 6. sezon bijącego rekordy popularności "Sanatorium miłości", w którym czekają nas niespodzianki i zwroty akcji, a pod koniec turnusu prowadząca, Marta Manowska ogłosi historyczną decyzję… Fanów serii czeka wielkie zaskoczenie!

Jak podkreśla Marta Manowska, tegoroczna odsłona "Sanatorium miłości" będzie wyjątkowa ze względu na udział silnych osobowości, które do programu wniosły pokaźne bagaże doświadczeń, a co za tym idzie - mają jasno określone poglądy i oczekiwania wobec związków, przyjaźni oraz głębokie przemyślenia na temat jesieni życia.

W tym roku szczególnie przeżyłam rozmowy indywidualne z uczestnikami. Poznałam ich dobrze tak naprawdę dopiero wtedy, kiedy rozmawialiśmy w cztery oczy. Każdy z nich to wyrazisty charakter, który nie dawał się do końca poznać w grupie, ale po każdej takiej rozmowie odkrywałam tych ludzi na nowo, widziałam ich głębiej, delikatniej, z całym ogromem ich przeżyć i przemyśleń – wspomina Manowska

Polecamy: "Sanatorium miłości 6" uczestnicy. Poznajcie nowych kuracjuszy!

Sanatorium miłości sezon 6 - kim są uczestnicy?

Telewizja Polska zaprezentowała już sylwetki uczestników 6. edycji "Sanatorium miłości". Kto tym razem będzie szukał miłości w programie?

 • Tadeusz z Krzyżanowic,
 • Stefan z Szemud,
 • Zygmunt z Krakowa,
 • Andrzej z Milanówka,
 • Stanisław z Kenmare w Irlandii,
 • Ryszard z Krakowa,
 • Maria Luiza z Gliwic,
 • Janina z Warszawy,
 • Maria z Czarnowa,
 • Małgorzata z Sobótki,
 • Elżbieta z Nowej Woli,
 • Teodozja z Krosna.

Seniorki z "Sanatorium miłości 6" olśniewają urodą. Znajdą miłość w programie?

Zaraz po prezentacji sylwetek uczestników 6. sezonu "Sanatorium miłości" w sieci zaroiło się od komentarzy. Fani programu zauważyli, że miejsce w programie wywalczyły naprawdę mocne osobowości. Na forach internetowych dużo uwagi poświęca się pięknym, silnym i zaradnym seniorkom, które wystąpią w programie. "Super babki, piękne i przedsiębiorcze", "Wow, śliczne są, życzę powodzenia w znalezieniu drugiej połówki", "widzę same piękne kobiety" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych.

Zobacz: "Sanatorium miłości". Tak dziś mieszka Joanna Dyrkacz. Klimatyczne mieszkanie w kamienicy zachwyca!

Uczestnicy 6. sezonu "Sanatorium miłości"  zobacz nowe zdjęcia

W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z 6. edycji "Sanatorium miłości". Zobaczcie, jak prezentują się nowi kuracjusze i nowe kuracjuszki.

Darek z „Sanatorium miłości”: Seks nawet na pierwszej randce!
Listen on Spreaker.