Ale się urządziła!

"Sanatorium miłości". Tak dziś mieszka Joanna Dyrkacz. Klimatyczne mieszkanie w kamienicy zachwyca!

Joanna Dyrkacz była uczestniczką 5. edycji "Sanatorium miłości". Piękna kuracjuszka jest dziś jedną z najpopularniejszych seniorek w Polsce. Niedawno w jej życiu zaszła duża zmiana. Asia Dyrkacz pokazała nam, jak teraz mieszka. Zobacz w galerii, jak wygląda nowe mieszkanie lubianej bohaterki "Sanatorium miłości 5".

Spis treści

  1. O programie "Sanatorium miłości"
  2. Kim jest Asia Dyrkacz?
  3. Jak mieszka Joanna Dyrkacz? Oto jej nowe mieszkanie

O programie "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej, który odczarowuje jesień życia i pokazuje, że bycie seniorem to tak naprawdę fajna sprawa! W każdej edycji poznajemy grupę seniorów, która spędza razem kilka tygodni w popularnym uzdrowisku. Widzowie obserwują, jak rodzą się między nimi przyjaźnie a nawet miłość.

Już niebawem na antenie TVP rozpocznie się emisja 6. sezonu "Sanatorium miłości", który powstawał w Krynicy. Premierę 1. odcinka zaplanowano na 10 marca br. Program niezmiennie poprowadzi Marta Manowska.

Polecamy: Oto uczestnicy 6. edycji "Sanatorium miłości". Poznaj nowych kuracjuszy i kuracjuszki

Kim jest Asia Dyrkacz?

Joanna Dyrkacz to uczestniczka 5. edycji "Sanatorium miłości", która przez 40 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie imała się różnych zajęć: pracowała jako modelka, była także właścicielką agencji pośrednictwa pracy i współzałożycielką Teatru Chopina. Asia w "Sanatorium miłości" nie bała się podejmować trudnych tematów. Otwarcie opowiadała o toksycznym związku i uzależnieniu od kokainy i seksu.

Joanna co prawda miłości w show nie znalazła, ale udało jej się nawiązać przyjaźnie, które trwają do dziś. Dzięki "Sanatorium miłości" zyskała więcej pewności siebie i dziś z powodzeniem realizuje swoje pasje i kontynuuje działalność filantropijną.

Obecnie Joanna Dyrkacz jest założycielką i prezeską Fundacji SupeRoleModels oraz doradcą ds. Uzależnień oraz Meditation & Life Coach. Nadal pracuje jako modelka.

Czytaj także: Seniorzy, którzy znaleźli miłość dzięki "Sanatorium miłości". Niektórzy są już po ślubie!

Jak mieszka Joanna Dyrkacz? Oto jej nowe mieszkanie

Jakiś czas temu Asia Dyrkacz przeprowadziła się do nowego mieszkania, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Przedsiębiorcza kuracjuszka znana z "Sanatorium miłości" zaprosiła do swojego nowego domu ekipę programu "Pytania na śniadanie".

Do tej pory Joanna żyła bardzo nowocześnie, ale teraz zdecydowała się nieco zmienić styl wnętrzarski i zamieszkała w kamienicy w centrum Warszawy.

Chciałam troszeczkę zmienić nastrój mieszkania. Tak jak zawsze miałam nowoczesne, tak chciałam trochę w innym stylu. Widziałam kilka mieszkań, ale to jak tylko weszłam od razu wiedziałam, że to jest to mieszkanie – powiedziała Asia w programie TVP.

Nowe mieszkanie Joanny z "Sanatorium miłości" ma 83 m2 i jest bardzo wysokie. Urządzenie takiej przestrzeni zajęło seniorce trochę czasu. Figurka Buddy i filozofia feng shui są jej bardzo bliskie, podobnie zresztą jak kształt koła, który także przewija się w aranżacji mieszkania Asi.

Zobaczcie, jak teraz mieszka Asia z "Sanatorium miłości 5". Pięknie się urządziła!

Joanna z „Sanatorium miłości” swoim partnerom wręczała książkę o seksie