Sanatorium miłości

i

Autor: AKPA Sanatorium miłości - informacje o emisji 5. edycji programu.

Sanatorium miłości 29.01 - o której godzinie? Co się wydarzy w nowym odcinku?

2023-01-29 11:52

Sanatorium miłości - co nowego w odcinku, który odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2023? Jeżeli interesują cię losy uczestników programu, sprawdź streszczenie nowego epizodu. Jak zwykle nie zabraknie wielu emocji i ciekawie rozwijających się relacji, które być może wejdą na inne tory. Czy w 5. edycji uda się seniorkom i senior odnaleźć miłość?

Sanatorium miłości - jak potoczą się dalsze losy uczestników programu? To pytanie, które przed każdym kolejnym odcinkiem zadają sobie fani programu. A w 5. sezonie nie brakuje emocji i atrakcji po które przyjechali uczestnicy. W czasie trwającego turnusu spotkało się osób w sędziwym wieku, które pragną przeżyć przygodę swojego życia, a także zakochać się i znaleźć partnera na życie. Kamery śledzą ich poczynania, a widzowie mogą się przekonać, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Sanatorium miłości odc. 5 - data i godzina

Najnowszy, 5 odcinek 5. sezonu zostanie wyemitowany 29 stycznia 2023 o godz. 21:20 na TVP1. Kulisy powstawania tego epizodu będzie można zobaczyć o 22:10 na tym samym kanale.

Sanatorium miłości - odcinek 5 - niedziela 29 stycznia 2023

W piątym sezonie "Sanatorium miłości" zapraszamy widzów do Buska - Zdroju. W najbliższą niedzielę zobaczymy 5. odcinek, w którym bohaterowie staną przed kolejnymi wyzwaniami. Przewodniczką seniorów tradycyjnie będzie Marta Manowska, która wyłoni kuracjusza odcinka - w poprzednim, Józek zyskał to miano. W tym sezonie śledzimy losy sześciu pań: Asi, Bożeny, Iwony, Ewy, Uli i Anity, oraz sześciu panów: Adama, Józefa, Zbigniewa, Zdzisława, Krzysztofa i Dariusza. Nie obędzie się bez intrygujących randek, ciekawych, życiowych rozmów między uczestnikami, a także licznych atrakcji i zadań, które będą musieli wykonać uczestnicy.

Sonda
Sanatorium miłości - oglądasz?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE