Sanatorium miłości 24.01.2021 - o której godzinie w TVP1 odcinek 4? Co się wydarzy?

2021-01-24 18:29 Ewelina Kulasza
Sanatorium miłości
Autor: Screen z YouTube/TVP VOD

Dwunastu seniorów, przygody, zabawa, szczere rozmowy i nowy etap w życiu. To wszystko widzowie będą mogli zobaczyć w nowym, trzecim sezonie Sanatorium miłości, które na dobre rozkochało w sobie widzów przed telewizorami. Co wydarzy się w czwartym odcinku? Na widzów czekają niespodzianki pełne emocji.

Sanatorium miłości 24.01.2021 - o której godzinie w TVP1 odcinek 4? Co się wydarzy? Sanatorium miłości rozkochało w sobie na dobre widzów przed telewizorami. To wszystko zasługa bohaterów programu, a także prowadzącej, którą jest oczywiście Marta Manowska. Uczestnicy z odcinka na odcinek udowadniają, że emerytura jest nowym i przede wszystkim aktywnym rozdziałem w ich życiu. Sześć pań, a także sześciu panów wyrusza w podróż pełną niezwykłych emocji i wrażeń. Bohaterowie Sanatorium miłości uczestniczą w przeróżnych wycieczkach, aktywnościach i oczywiście w szczerych rozmowach. Każdy odcinek programu niesie za sobą wiele ciekawych emocji, a przygody, które się przytrafiają, fundują niezapomniane wspomnienia w życiu bohaterów show. Co wydarzy się w 4. odcinku Sanatorium miłości?

Sanatorium miłości odc. 4 - o której godzinie w TVP1?

Sanatorium miłości w tym tygodniu będzie można obejrzeć w niedzielę (24 stycznia) o stałej porze - godzinie 21:15. Po czwartym odcinku tradycyjnie na widzów czekać będą kulisy powstania programu. Po premierze odcinek będzie dostępny także w sieci na stronie vod.tvp.pl.

Sanatorium miłości odc. 4 - STRESZCZENIE

Pierwsze w tym sezonie urodziny jednego z uczestników. Jaką niespodziankę przygotuje jubilatowi grupa? Spotkanie z Martą i trudny temat o poranku - zdrada. Jak czują zdradę mężczyźni, jak odbierają kobiety? Kuracjusze, których życie do łatwych nie należało, pomogą nam zrozumieć uczucia szarpiące zdradzających i zdradzanych. Po trudnym emocjonalnie poranku, podróż w nieznane. Tej nocy seniorzy spać w sanatorium nie będą. Na miejscu, moc atrakcji, zdarzy się też problem zdrowotny jednej z uczestniczek i podróż do szpitala. Wyzwaniem okaże się terapia grupowa w towarzystwie psychologa. Po tych trudnych, ale też potrzebnych doświadczeniach, kolonijny nocleg w kamperach. Tej nocy nie spał nikt.

Trzeci sezon "Sanatorium miłości". Nowi bohaterowie i miejsce
NAJNOWSZE