Salon dźwięku - o co chodzi w nowym programie TVN? Kiedy oglądać?

2020-08-08 19:23 kg
Salon dźwięku
Autor: materiał prasowy

Telewizja TVN i Player.pl przygotowują cykl wyjątkowych wieczorów z udziałem największych gwiazd polskiej muzyki. Na scenie pojawią się Agnieszka Chylińska oraz Kamil Bednarek. O co chodzi w nowym programie TVN? Kiedy będzie emitowany?

Salon dźwięku - o co chodzi w nowym programie TVN? Kiedy oglądać? Gośćmi nowego programu TVN będą Kamil Bednarek oraz Agnieszka Chylińska, która w tym roku obchodzi 25. lecie działalności i wznawia swoją Trasę Koncertową. Przestrzeń wydarzenia powstanie w naturalnym, leśnym plenerze oraz bez publiczności, co zapewni wyjątkowy kameralny klimat występów.

Salon dźwięku - o co chodzi w nowym programie TVN?

Salon dźwięku to cykl letnich, klimatycznych spotkań z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W leśnej, plenerowej scenerii artyści zaśpiewają swoje najlepsze utwory w dobrze znanych już fanom aranżacjach. Te niezwykłe muzyczne wydarzenia będą połączeniem kameralnego występu oraz rozmowy z gwiazdą. Na widzów czeka wyjątkowa uczta zmysłów oraz wiele ciekawych tematów. Całość poprowadzi dziennikarka, Gabi Drzewiecka.

Salon dźwięku - kiedy oglądać?

Cykl emitowany będzie na antenie TVN oraz w serwisie internetowym Player.pl w dwie kolejne soboty, 8 oraz 15 sierpnia o godz. 20:00.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE