Totalne remonty Szelągowskiej - kiedy premiera nowego programu TVN?

2020-07-30 12:42 kg
Totalne remonty Szelągowskiej
Autor: materiał prasowy

Ruszyły zdjęcia do nowego programu Doroty Szelągowskiej! Tym razem najpopularniejsza w kraju projektantka wnętrz przeprowadzi spektakularne remonty, które odmienią życie bohaterów programu. Poznamy aż dziesięć niezwykłych osób, które na co dzień poświęcają się dla innych. Metamorfoza domu lub mieszkania będzie niespodzianką i prezentem od ich bliskich.

Totalne remonty Szelągowskiej – kiedy premiera nowego programu TVN? Dorota Szelągowska od lat zmienia wystrój mieszkań Polaków. Ma na swoim koncie programy: Weekendowe metamorfozy Doroty, Wielkanocne metamorfozy Doroty, Dorota Was urządzi, Polowanie na kuchnie, Polowanie na mieszkanie oraz Domowe rewolucje. Już wkrótce premierę będzie mieć kolejny program gwiazdy - Totalne remonty Szelągowskiej.

Totalne remonty Szelągowskiej – o co chodzi w programie?

W nowym programie TVN Dorota Szelągowska ruszając w Polskę z remontową misją odkryje nie tylko warstwy kurzu pod starą boazerią oraz nierówne ściany. Przede wszystkim pozna ciekawe historie wyjątkowych ludzi, które są świadectwem ludzkiej dobroci i wdzięczności. Wraz ze swoją niezawodną ekipą przygotuje specjalną niespodziankę i przeprowadzi metamorfozę całego mieszkania lub domu w… tydzień! Jak bohaterowie zareagują na „Totalne remonty Szelągowskiej”? Czekają nas chwile wzruszenia, nieoczekiwane zwroty akcji i inspirujące historie.

Totalne remonty Szelągowskiej - kiedy premiera?

Nowy program Doroty Szelągowskiej zadebiutuje na antenie TVN już jesienią 2020 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE