Rysa - obsada serialu na podstawie powieści Igora Brejdyganta

2021-01-15 17:02 AW
Rysa
Autor: screen youtube.com, kanał iplaTV screen youtube.com

„Rysa” rozpoczyna się morderstwem bezdomnego alkoholika. Prowadząca śledztwo komisarz Monika Brzozowska przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż porachunki kloszardów. Kolejne zbrodnie o podobnej charakterystyce potwierdzają jej przypuszczenia. W trakcie kolejnych działań okazuje się, że dawne grzechy zamordowanych wiążą się z błędami młodości Moniki, a największą zagadką historii okazują się jej bolesne doświadczenia zepchnięte do podświadomości.

Rysa - obsada serialu na podstawie powieści Igora Brejdyganta. Rysa to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką okazują się zepchnięte do podświadomości bolesne doświadczenia. To także przekonująca opowieść o kobiecie, która z całych sił stara się odnaleźć w patriarchalnym policyjnym świecie, wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Czy mimo głębokich cieni, jakie rzucają dawne grzechy, uda jej się to osiągnąć?

Rysa - obsada serialu na podstawie powieści Igora Brejdyganta

W nowej produkcji występuje plejada gwiazd polskiego kina: Maciej Zakościelny, Maria Pakulnis, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, czy Kinga Preis. Młode pokolenie reprezentuje między innymi Zuzanna Zielińska. Produkcję od 15 stycznia będzie można oglądać w serwisie rozrywki internetowej IPLA dowolnym miejscu i czasie - nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV, Apple TV czy dekoderach. Koszt pakietu w cenie promocyjnej to jedynie 15 zł/miesiąc.

ESKA XD #014
NAJNOWSZE