Rysa - kiedy serial w TV? Czy będzie premiera w Polsacie?

2021-01-15 16:51 AW
Rysa
Autor: Materiały Prasowe

Rysa to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką okazują się zepchnięte do podświadomości bolesne doświadczenia. To także przekonująca opowieść o kobiecie, która z całych sił stara się odnaleźć w patriarchalnym policyjnym świecie, wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Czy mimo głębokich cieni, jakie rzucają dawne grzechy, uda jej się to osiągnąć?

Rysa - kiedy serial w TV? Czy będzie premiera w Polsacie? „Rysa” rozpoczyna się morderstwem bezdomnego alkoholika. Prowadząca śledztwo komisarz Monika Brzozowska przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż porachunki kloszardów. Kolejne zbrodnie o podobnej charakterystyce potwierdzają jej przypuszczenia. W trakcie kolejnych działań okazuje się, że dawne grzechy zamordowanych wiążą się z błędami młodości Moniki, a największą zagadką historii okazują się jej bolesne doświadczenia zepchnięte do podświadomości.

Rysa - kiedy serial w TV? Czy będzie premiera w Polsacie?

Produkcję od 15 stycznia będzie można oglądać w serwisie rozrywki internetowej IPLA dowolnym miejscu i czasie - nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV, Apple TV czy dekoderach. Koszt pakietu w cenie promocyjnej to jedynie 15 zł/miesiąc. Jak na razie nie ma informacji odnośnie do planowanej premiery serialu w Polsacie. Jednak jeśli to nastąpi, najprawdopodobniej będzie można obejrzeć go w telewizji najwcześniej w wiosennej ramówce stacji.

ESKA XD #014
NAJNOWSZE