Akademia Pana Kleksa

i

Autor: INPLUS/East News

Rusza casting do "Akademii Pana Kleksa"! Jak się zgłosić i wystąpić w filmie?

2022-02-07 14:43

Bohaterowie filmów o Kleksie poszukiwani! Ruszają castingi dla dzieci i młodzieży do nowego filmu Macieja Kawulskiego - Akademii Pana Kleksa. To kultowa ekranizacja klasycznej bajki Brzechwy, w której każdy będzie miał szansę wystąpić. Podpowiadamy jak zgłosić się na przesłuchania do popularnej produkcji.

Akademia Pana Kleksa - casting. Powstaje nowy film na motywach kultowej Akademii Pana Kleksa! To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów kultowej ekranizacji Brzechwy. W sobotę i niedzielę, 12 i 13 lutego w Bajce Pana Kleksa w Katowicach odbędą się pierwsze stacjonarne castingi dla dzieci i młodzieży do ról w nowym filmie fabularnym na motywach Akademii Pana Kleksa. Poszukiwani są młodzi aktorzy w wieku 8-15 lat, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy bez względu na doświadczenie przed kamerą. Twórcy chcą dać szansę każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w aktorstwie. Na młode aktorki i aktorów będzie czekało aż 8 ekip filmowych. Jak zgłosić się do zagrania w filmie?

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Casting do Akademii Pana Kleksa - jak się zgłosić?

Aby zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo uczestników wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja online na wybrany dzień i godzinę. Po zarejestrowaniu na stronie bajkapanakleksa.pl uczestnicy otrzymają mailowo wejściówkę oraz sceny do przygotowania. Castingi odbędą się 12 i 13 lutego w Bajce Pana Kleksa w Katowicach przy ul. Porcelanowej 23. Potrwają od godz. 10:00 do 19:00. Zapraszamy kandydatów z opiekunem prawnym.