Rozdzielenie 2. sezon: premiera, fabuła, zwiastun. Kiedy nowe odcinki Severance w Apple TV Plus?

i

Autor: Apple TV+ Rozdzielenie 2. sezon: premiera, fabuła, zwiastun. Kiedy nowe odcinki Severance w Apple TV Plus?

Popularne seriale

Na powrót “Rozdzielania” trochę jeszcze poczekamy. Hit Apple TV+ ma już datę premiery 2. sezonu

2024-07-11 11:19

Mamy dobre i złe wieści dla entuzjastów “Rozdzielania” – poznaliśmy wreszcie datę premiery 2. sezonu, ale dzieli nas od niej dobrych kilka miesięcy. Co zobaczymy w kontynuacji hitu Apple TV+? Jest pierwszy teaser, a w nim… gwiazda “Gry o tron”.

Serialomaniacy lubią ostatnio narzekać, że kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów, bo sezony seriali miały po dwadzieścia parę odcinków i wychodziły średnio co sześć miesięcy, a obecnie to max. dziesięć i dwa lata trzeba czekać. To teraz sobie wyobraźcie, co czują fani “Rozdzielenia”, którym na kontynuację przygód pracowników Lumon Industries przyszło czekać lat trzy.

“Rozdzielenie” wraca z 2. sezonem: premiera w 2025 roku

Czekaliśmy, czekaliśmy i wreszcie się doczekaliśmy. Apple TV+ ogłosiło, że 2. sezon “Rozdzielenia” zadebiutuje 17 stycznia 2025 roku, czyli niemal trzy lata po premierze poprzednika. Adam Scott powróci jako Mark Scout, który ma odczuć na własnej skórze, z czym wiąże się zlekceważenie bariery rozdzielenia.

Nowe odcinki oznaczają oczywiście nowych członków obsady. W zaprezentowanym (niestety krótkim) teaserze widzimy znaną z “Gry o tron” i “Wednesday” Gwendoline Christie, a oprócz niej szeregi ekipy zasilili: Merritt Wever (“Niewiarygodne”), Ólafur Darri Ólafsson, Bob Balaban, Alia Shawkat, John Noble i Sarah Bock. W swoich rolach powrócą zaś Britt Lower, Tramell Tillman, Zach Cherry, Jen Tullock, Michael Chernus, Dichen Lachman, John Turturro, Christopher Walken oraz Patricia Arquette.

2. sezon “Rozdzielenia” liczył będzie dziesięć odcinków, a połowę z nich wyreżyserował Ben Stiller, pełniący też funkcję producenta wykonawczego. Pieczę nad całym projektem niezmiennie sprawuje zaś Dan Erickson jako showrunner i scenarzysta.

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze seriale Apple TV+. TOP5 produkcji, które warto obejrzeć

Nowe seriale warte uwagi. TOP5 produkcji ostatnich lat

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Skandynawskie kryminały, które mrożą krew w żyłach do ostatniej minuty | To Się Kręci
Listen on Spreaker.