Rolnik szuka żony sezon 7 - wizytówki. Kiedy odcinek zerowy programu?

2020-01-29 14:39
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Dawno żaden program telewizyjny w naszym kraju nie wzbudził takich emocji jak Rolnik szuka żony. Dzięki reality show emitowanemu w Telewizji Polskiej od 2014 poznało się już wiele par, które nie tylko wzięły ślub, ale także doczekały się dzieci. Rolnik szuka żony wzbudza także jednak dużo kontrowersji, a widzowie bardzo szeroko komentują zachowania jego uczestników, które mają okazję obserwować w programie.

Rolnik szuka żony sezon 7 - wizytówki. Kiedy odcinek zerowy programu, w którym poznamy sylwetki uczestników, do których można wysyłać listy? Mimo znakomitej oglądalności programu, która utrzymuje się na poziomie ok 3-4 mln widzów, Telewizja Polska cały czas pozostaje przy jednym sezonie programu rocznie. Rolnik szuka żony zawsze ukazuje się na jesieni i wszystko wskazuje na to, że sezon siódmy nie będzie wyjątkiem.

Rolnik szuka żony sezon 7 - wizytówki. Kiedy odcinek zerowy?

Program w stałej emisji pojawia się zwykle od początku września, jednak zanim to nastąpi, widzowie programu mają szansę poznać uczestników i wysłać swoje listy do wybranych rolników. Emitowane w telewizji wizytówki rolników, którzy biorą udział w programie, nazywane są tzw. odcinkiem zerowym Rolnik szuka żony.

Z wyjątkiem pierwszego sezonu programu, w kolejnych latach odcinki zerowe emitowane były zawsze Niedzielę Wielkanocną. Telewizja Polska nie podała jeszcze oficjalnej daty, jednak możemy spodziewać się, że rok 2020 nie będzie wyjątkiem, a co za tym idzie, odcinek zerowy powinien zostać wyemitowany 12 kwietnia. Po emisji telewizyjnej wizytówki rolników dostępne będą zapewne także na vod.tvp.pl oraz na YouTubie.

NAJNOWSZE