Rolnik szuka żony sezon 6 - Waldemar wycofał się z programu. Co się stało?

2019-09-23 10:44 aw
Rolnik szuka żony
Autor: screen facebook.com/rolnikszukazony screen facebook.com

Sytuacja, która miała miejsce w trzecim odcinku szóstego sezonu Rolnik szuka żony, zszokowała wielu widzów programu. W internecie zawrzało po tym, jak okazało się, że jeden z uczestników postanowił zrezygnować z dalszego udziału w show i zakończyć dalsze poszukiwania partnerki. Takiej reakcji nie spodziewał się chyba nikt - włącznie z kandydatkami.

Rolnik szuka żony sezon 6 - Waldemar podjął decyzję o odejściu z programu. Co się stało i z jakiego powodu rolnik postanowił skończyć swoją przygodę już na tym etapie? Kontrowersyjne zachowanie uczestnika bardzo mocno podzieliło fanów Rolnik szuka żony. Z jakiego powodu Waldemar podziękował obydwu kandydatkom?

Rolnik szuka żony sezon 6 - Waldemar zrezygnował z programu

W trzecim odcinku Rolnika uczestnicy stanęli przed trudnym zadaniem. Każdy z nich miał zadecydować, które z kandydatek zaprosi do swojego domu, aby zamieszkały na gospodarstwie. Kiedy doszło do wyborów Waldemara, okazało się, obydwie nie przypadły mu do gustu! Mężczyzna nie zaproponował przyjazdu do siebie żadnej z nich. Co więcej, rolnik nie uzasadnił swojej decyzji.

Na facebookowym fanpage'u programu pojawiły się dziesiątki komentarzy odnośnie do zachowania Waldemara. Wielu widzów popiera jego decyzję. Ludzie są zdania, że skoro faktycznie nie zaiskrzyło, postąpił słusznie i postanowił nie zwodzić dalej żadnej z pań. Sporo komentujących uważa jednak, że Waldemar wykorzystał udział w programie tylko po to, aby pojawić się w telewizji. Co więcej sam rolnik skomentował sprawę, mówiąc:

Być może przez ten program ktoś usłyszy, zobaczy, że dalej chciałbym kogoś poznać. Będzie miło, jeżeli kogoś spotkam na swojej drodze

Waldemar pożegnał się z programem, ale w dalszych odcinkach będziemy nadal oglądać Jakuba, który dał szansę Ani i Ewie, Seweryna, który zaprosił Joannę, Dianę i Marlenę, Adriana, który zamieszka z Agatą, Wioletą i Iloną, oraz Sławomira, który wybrał Martę, Natalię i Małgorzatę.

NAJNOWSZE