Rolnik szuka żony sezon 6 - jedna z uczestniczek występowała już w telewizji!

2019-09-18 11:04 k.w.
Rolnik szuka żony
Autor: screen Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Zadebiutował na ekranie naszych telewizorów w 2014 roku i od samego początku przyciąga tysiące widzów. Niedawno wystartowała jego szósta edycja. Bohaterowie serii poznali już kandydatki, które powalczą o serca uczestników. Okazuje się, że jedna z nich występowała już w telewizji. Gdzie mieliśmy okazję ją oglądać?

Rolnik szuka żony sezon 6 - jedna z uczestniczek występowała już w programie rozrywkowym. W drugim odcinku hitowej produkcji, zarówno bohaterowie edycji, jak i widzowie poznali kandydatki, które powalczą o serca rolników - Adriana, Jakuba, Waldemara, Seweryna oraz Sławomira. Internauci zauważyli, że jedna z nich już raz pojawiła się w telewizji. Gdzie mogliśmy ją oglądać? 

Rolnik szuka żony - uczestniczka w Hell's Kitchen

Za nami drugi odcinek szóstej edycji programu Rolnik szuka żony. Rolnicy poznali kobiety, które napisały do nich listy. Każdy z panów zaprosił na randki wybrane kandydatki. Wśród wybranek jednego z nich - 28-letniego Adriana, znalazła się Halinka, bardzo barwna postać. Internauci zauważyli, że występowała już ona w innym programie rozrywkowym. W 2014 roku wzięła udział w drugiej edycji Hell's Kitchen. Wówczas odpadła w trzecim odcinku programu. Zobaczcie, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu:

Czy w programie Rolnik szuka żony zajdzie nieco dalej? O tym przekonamy się, oglądając najnowsze odcinki programu, które są emitowane w każdą niedzielę, o godzinie 21:15 w TVP 1. 

NAJNOWSZE