Rolnik szuka żony sezon 6 - Marlena. Kim jest kandydatka Seweryna, która podzieliła widzów?

2019-11-10 21:27 kw
Rolnik szuka żony
Autor: screen Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony to program, który na dobre zadomowił się w jesiennej ramówce TVP. Trwa właśnie szósta edycja show, która przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W tej serii, miłości poszukuje pięciu rolników: Jakub, Seweryn, Adrian, Sławomir oraz Waldemar. Ostatni z panów nie był zadowolony z żadnej kandydatki, dlatego postanowił zrezygnować z dalszego udziału w programie. Pozostali panowie musieli zdecydować w ostatnim odcinku, która z pań trafi do ich gospodarstw domowych. Odcinek ten wzbudził ogromne emocje, zwłaszcza ze względu na jedną z uczestniczek.

Rolnik szuka żony sezon 6 - Marlena. Kim jest kandydatka Seweryna, która podzieliła widzów? W ostatnim odcinku przystojni rolnicy musieli zdecydować, którą z pań zaproszą do swoich gospodarstw. Przed tym trudnym wyborem stanął również Seweryn, który jest oczarowany zwłaszcza jedną z uczestniczek. Marlena, bo o niej mowa, nie wszystkich widzom przypadła jednak do gustu. Czym zniechęciła ich do siebie? Kim jest piękna 22-latka?

Rolnik szuka żony - uczestniczka podzieliła widzów

Marlena to jedna z kandydatek do serca Seweryna. Ma 22 lata i jest absolwentką trzech kierunków – architektury krajobrazu, dekoracji wnętrz oraz florystyki. Pracuje oraz zbiera pieniądze na założenie własnej kwiaciarni. Uwielbia otwarte przestrzenie, przyrodę oraz przede wszystkim kwiaty. Lubi gotować, a także rysować. Kocha sport i muzykę. Szuka mężczyzny, który myśli poważnie o związku i który planuje ślub oraz dzieci. Chce, aby jej przyszły partner był zawsze obok niej i aby wspierał ją w kolejnych przygodach życia.

W ostatnim odcinku programu, rolnik przyznał, że z jedną z uczestniczek poczuł „to coś”, ale że wszystkie kandydatki są na równej pozycji. Najbardziej zachwyciła go sobą właśnie Marlena. Internauci oraz widzowie nie są jednak zadowoleni, że Sewerynowi to ona najbardziej przypadła do gustu. Według nich, dziewczyna jest za bardzo pewna siebie, a wręcz arogancka. Nie ma natomiast ani trochę skromności.

Mam nadzieję że nie wybierze tej Marleny. Klasyczny przerost formy nad treścią. Ciekawa jestem ile razy jeszcze powtórzy, że jest ładna 😅 Trzeba przyznać skromnością nie grzeszy 😏

Marlenka to mu dopiero charakter pokaże

Marlena na początku wszystkich zauroczyła swym wdziękiem i urodą, ale czułam od początku, że ma niezły charakterek - dzisiejszy odcinek to potwierdził. Owszem, jest atrakcyjną dziewczyną ale odrobina skromności nigdy nie zaszkodzi, niestety Marlena najwyraźniej nie zna tej wartości 🤪

Same uczestniczki natomiast uważają, że Marlena jest za młoda, aby stworzyć poważny związek, ponieważ jest jeszcze niedojrzała. Uważają, że obgaduje ona inne dziewczyny i jest po prostu fałszywa. Seweryn zaprosił ostatecznie do domu Dianę, Joannę oraz właśnie Marlenę. Czy to ostatnia z pań zostanie żoną rolnika? O tym przekonamy się, oglądając kolejne odcinki programu.

NAJNOWSZE