Zbigniew Kraskowski

i

Autor: AKPA Zbigniew Kraskowski z 4. edycji Rolnik szuka żony.

Rolnik szuka żony - pamiętacie Zbyszka z 4. edycji? Ulubieniec widzów wreszcie znalazł miłość!

2022-06-24 14:43

Rolnik szuka żony to program, w którym uczestnicy poszukują nowej miłości. W 4. edycji show pojawił się Zbigniew Kraskowski, który szybko stał się ulubionym uczestnikiem widzów TVP. Niestety, żony nie udało mu się znaleźć. Od jego udziału w reality show minęło już dużo czasu i okazuje się, że mężczyzna zaczyna układać sobie życie. Zdradził, że wreszcie jest zakochany!

Rolnik szuka żony przyniósł popularność wielu uczestnikom. W każdej edycji pojawia się jedna wyjątkowa postać, która może pochwalić się największą sympatią wśród widzów. W 4. edycji tego reality show był to Zbigniew Kraskowski, znany po prostu jako Zbyszek. Mężczyzna bardzo angażował się w szukanie nowej miłości. Bardzo kibicowała mu sama Marta Manowska, czyli prowadząca programu, która nie kryła wzruszenia na wielu etapach jego drogi. Niestety, ostatecznie Zbyszek zakończył udział w Rolniku szuka żony sam. Po latach pojawiło się jednak światło w tunelu. Okazuje się, że serce Kraskowskiego wreszcie jest zajęte!

ZOBACZ TAKŻE: To już piąta śmierć związana z programem „Rolnik szuka żony”. Czy nad telewizyjnym show wisi klątwa?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Rolnik szuka żony 4 - Zbyszek jest zakochany!

Zbyszek po latach przyznał, że do programu Rolnik szuka żony nie zgłaszają się tylko osoby, które faktycznie szukają miłości. Z tego powodu był zawiedziony swoim udziałem. Aktualnie nadal marzy o założeniu rodziny. W ostatniej rozmowie z Telemagazynem zasugerował jednak, że jego serce jest już zajęte. - Sprawy sercowe mogę powiedzieć, że ok. Jest dobrze, ale byłoby lepiej, jakby była żona, dzieci! - powiedział uczestnik Rolnik szuka żony.

Sonda
Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Rolnik szuka żony - kiedy nowa edycja?

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Miłosne show TVP ma duże grono fanów, którzy już czekają na nowy sezon ich ulubionego reality show. Kiedy się pojawi? Oficjalnej daty rozpoczęcia emisji wciąż nie ma, jednak nowe odcinki mają pojawić się na jesieni 2022.