Rolnik szuka żony 8 - uczestnicy. Kim są bohaterowie 8. sezonu reality show?

2021-10-10 18:23 kg
Marta Manowska
Autor: WBF

Rolnik szuka żony to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Randkowe show gości na ekranach naszych telewizorów od 2014 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Widzowie z zachwytem obserwują rozwój relacji pomiędzy uczestnikami programu i ich kolejne, romantyczne randki. Już wkrótce premierę będzie mieć 8. edycja show. Kim są uczestnicy, którzy tym razem będą szukać miłości? Poznajcie ich bliżej.

Rolnik szuka żony 8 - uczestnicy. Widzowie z niecierpliwością czekają na ósmą edycję programu Rolnik szuka żony. Nowe odcinki randkowego show zadebiutowały na antenie TVP1 19 września 2021 roku. Wśród uczestników pojawiły się aż dwie kobiety, które jak dotąd nie odnalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Oprócz Elżbiety oraz Kamili, o miłość walczyć będą Stanisław, Kamil oraz Krzysztof. Dowiedz się o nich więcej w galerii niżej.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE