Rolnik szuka żony 8 - emisja, powtórka, online. Kiedy i o której oglądać odcinki programu?

2021-09-20 11:40 kg
Rolnik szuka żony
Autor: materiały TVP

Rolnik szuka żony, czyli randkowe show Telewizji Polskiej, jest emitowane na ekranach naszych telewizorów od 2014 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję zobaczyć aż siedem edycji programu, a każda z nich cieszyła się ogromną popularnością. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce premierę będzie mieć jego kolejna, ósma już odsłona. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki? Sprawdźcie szczegóły.

Rolnik szuka żony 8 - emisja, powtórka, online. Rolnik szuka żony to program, w którym udział biorą osoby, którym jak dotąd nie udało się odnaleźć drugiej połówki. W randkowym show TVP poznają oni kandydatki oraz kandydatów do swojego serca. Spośród nich stopniowo wybierają jedną osobę, z którą chcą stworzyć głębszą relację po programie. Już 19 września 2021 roku na antenie TVP1 zadebiutuje ósma edycja show. Czy rolnicy odnajdą prawdziwą miłość?

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Rolnik szuka żony 8 - emisja, powtórka, online

8. edycja programu Rolnik szuka żony zadebiutuje na antenie TVP1 już w niedzielę, 19 września 2021 roku, o godzinie 21:15. Kolejne epizody hitu będą emitowane co tydzień, o tej samej porze. Randkowe show będzie można oglądać również online, na platformie vod.tvp.pl. Telewizyjne powtórki epizodów będzie można oglądać w każdą niedzielę o 14:55 w TVP1.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE