Rolnik szuka żony 8 - Bogusia i Krzysztof są już po ślubie! Widzowie komentują

2021-11-29 15:58 kg
Marta Manowska
Autor: wbf

Trwa ósma edycja programu Rolnik szuka żony. Po raz kolejny w randkowym show udział biorą osoby, które jeszcze nie odnalazły swoich drugich połówek, a wśród nich: Stanisław, Krzysztof, Kamil, Elżbieta oraz Kamila. W jednym z ostatnich odcinków hitu TVP1, ku zaskoczeniu widzów, Krzysztof oświadczył się Bogusi! Teraz wyszło na jaw, że para jest już po ślubie. Sprawdźcie szczegóły.

Rolnik szuka żony 8 - Bogusia i Krzysztof są już po ślubie! Mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Krzysztof, uczestnik ósmej edycji programu Rolnik szuka żony, odnalazł miłość w programie TVP!

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Rolnik szuka żony 8 - Bogusia i Krzysztof są już po ślubie!

W jednym z ostatnich odcinków ósmej edycji programu Rolnik szuka żony nie zabrakło romantycznych momentów! Po 4 dniach znajomości Krzysztof zdecydował, że chce z Bogusią spędzić resztę swojego życia. W przepięknych okolicznościach przyrody poprosił kobietę o rękę, a ona zgodziła się zostać jego żoną. Teraz wyszło na jaw, że uczestnicy programu Rolnik szuka żony są już po ślubie!

To pierwszy taki przypadek w historii programu TVP1, kiedy poznaliśmy losy uczestników edycji jeszcze przed jej finałem. Bogusia i Krzysztof powiedzieli sobie 'tak' w sobotę 27 listopada 2021 roku. Widzowie są przeszczęśliwi, że właśnie tak zakończyła się ich historia i licznie komentują ślub pary na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Od początku im kibicowałam. Pasują do siebie. Są sobą zauroczeni od pierwszego spotkania. Trzymam kciuki za ich związek, by przetrwał wszelkie burze i sztormy, bo życie to nie bajka. Miłość im na pewno w tym pomoże, bo widać, że szczera i gorąca. Powodzenia!

Ślicznie wyglądali.....szczęścia oby im się dobrze układało i ta szybkość nie okazała się za szybka😅

Gratulacje niech żyje miłość bez względu na wiek ❤️

Gratulacje Kochani Tworzycie Piękna Parę 😊

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dużo miłości i spełnienia marzeń 😉

My również gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE