Rolnik szuka żony 7 - Magdalena. Kim jest rolniczka z rekordową liczba listów?

2020-09-14 15:25 AW
Rolnik szuka żony - Magda
Autor: screen youtube.com, kanał Rolnik szuka żony screen youtube.com

Kolejna edycja programu Rolnik szuka żony już się rozpoczęła! 13 września Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek nowego sezonu, w którym mieliśmy okazję nieco więcej dowiedzieć się o bohaterach programu, a także zobaczyć, jak reagują na listy, których przyszła cała masa. Najwięcej zgłoszeń otrzymała jedyna kobieta, która zakwalifikowała się do tej edycji Rolnika - Magda.

Rolnik szuka żony 7 - Magda. Kim jest rolniczka z rekordową liczba listów i co o niej wiemy? Dzięki programowi uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? W tej edycji Magdalena jest jedyną kobietą! Oprócz niej do programu zakwalifikowali się także Józef, Dawid, Paweł oraz Maciek. Czy to własnie jedyna rolniczka będzie miała najwięcej szczęścia?

Rolnik szuka żony 7 - Magda. Kim jest i co o niej wiemy?

Magdalena to 26-letnia Wielkopolanka, która razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo, w którym zajmują się uprawą zbóż, kukurydzy i ziemniaków. Pasją Magdaleny jest również kosmetologia, pracuje dodatkowo jako stylistka rzęs i paznokci. Nie jest typem domatorki – chętnie wychodzi ze znajomymi do kina czy na kręgle. Jest osobą szczerą, pracowitą, która zawsze konsekwentnie dąży do celu. Choć ma za sobą nieudane małżeństwo, to głęboko wierzy, że dzięki programowi w jej życiu pojawi się dobry i wartościowy człowiek (najchętniej brunet w jej wieku, lub trochę starszy), z którym mogłaby stworzyć rodzinę od podstaw.

Bierze jednak pod uwagę również związek z mężczyzną mającym już dzieci. Ceni prawdomówność, pracowitość, wierność, empatię i szacunek do kobiet. Wychowała się na gospodarstwie i jest ono dla niej bardzo ważne, dlatego zależy jej, aby partner służył jej pomocą w codziennych obowiązkach i chciał się pewnych rzeczy nauczyć. Zrozumiałaby jednak, gdyby chciał rozwijać się zawodowo w zupełnie innej branży. Najważniejsza dla niej byłaby bowiem miłość, sama obecność i wsparcie drugiej osoby.

Macademian Girl komentuje ZWOLNIENIE z TVP! Vlog Ewy Wąsikowskiej
NAJNOWSZE