Rolnik szuka żony 6 - widzowie bronią uczestniczki. Sprawa wylądowała w sądzie!

2019-10-07 14:44 kw
Rolnik szuka żony
Autor: screen Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów TVP, który na dobre zadomowił się w jesiennej ramówce stacji. Emitowany jest właśnie szósty sezon produkcji, który od samego początku budzi spore emocje. W tej serii miłości poszukuje pięciu rolników: Jakub, Adrian, Sławomir, Seweryn oraz Waldemar. Ostatni z panów nie był zadowolony z żadnej z kandydatek, dlatego zdecydował się zrezygnować z dalszego udziału w show. To niejedyna kontrowersja związana z trwającą właśnie serią. Równie dużo emocji wzbudza jedna z uczestniczek, która podzieliła fanów programu. Sprawa jest na tyle poważna, że najprawdopodobniej będzie miała swój finał w sądzie!

Rolnik szuka żony 6 - widzowie bronią uczestniczki. Sprawa wylądowała w sądzie! Jednym z bohaterów tegorocznej edycji programu jest Seweryn. Rolnik do swojego domu zaprosił trzy kobiety, ale jest oczarowany zwłaszcza jedną z nich - 22-letnią Marleną. Piękna i młoda kobieta nie wszystkim telewidzom przypadła jednak do gustu. Niektórzy uważają, że jest ona zbyt pewna siebie, a wręcz arogancka. Opinią na jej temat chętnie dzielili się w sieci, często wyzywając i obrażając Marlenę. Sprawa najprawdopodobniej swój finał będzie mieć w sądzie...

Rolnik szuka żony 6 - widzowie bronią uczestniczki

Marlena to piękna i młoda uczestniczka programu Rolnik szuka żony, która jest jedną z kandydatek do serca Seweryna. Dziewczyna od początku swojego udziału wzbudza ogromne emocje wśród telewidzów. Według nich, dziewczyna jest zbyt pewna siebie, przez co wydaje się wręcz arogancka. Fanom programu przeszkadzało to, że Marlena wielokrotnie powtarza, że jest ładna. Oczywiście Seweryn ma zupełnie inne zdanie o dziewczynie, ponieważ to właśnie ona skradła najbardziej jego serce.

Część widzów programu zauważyła, że na Marlenę spadła ogromna fala hejtu. Chcąc walczyć z krzywdzącymi uczestniczkę komentarzami, założyli oni grupę na Facebooku "Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony". Jak tłumaczą jej założyciele:

Brońcie Marleny, bo ten hejt doprowadzi do jakiejś tragedii, zniszczy tę dziewczynę. Wyzywanie jej (...) za to że się uśmiecha cały czas i powiedziała że chce mieć kochanego męża, pięcioro dzieci oraz że przyjechała pomóc Sewerynowi w gospodarstwie. Każde z jej słów to powód do ataku i szydzenia.

Informują oni również, że wszelkie obraźliwe komentarze, które są kierowane pod adresem Marleny są dokumentowane, a cała sprawa została już przekazana do adwokata. Wygląda na to, że Marlena ma prawdziwych fanów!

NAJNOWSZE