Rolnik szuka żony 6 - uczestnicy planują ślub? Byli widziani razem po nagraniach sezonu

2019-11-08 12:06 kw
Rolnik szuka żony
Autor: screen Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Program Rolnik szuka żony zdecydowanie można nazwać prawdziwym hitem Telewizji Polskiej. Show spotkało się z tak dobrym przyjęciem widzów, że na dobre wpisało się w jesienną ramówkę stacji. Emitowana jest właśnie szósta edycja, w której miłości na całe życie poszukują rolnicy: Adrian, Sławomir, Seweryn oraz Jakub. Widzowie z zapartym tchem śledzą kolejne odcinki programu oraz szukają nowych informacji, na temat uczestników edycji. Według nich, jedna z par spotyka się po zakończonych nagraniach sezonu. Będzie ślub?

Rolnik szuka żony 6 - uczestnicy planują ślub? Byli widziani razem po nagraniach sezonu. Szósta edycja programu od początku wzbudza ogromne emocje. Przypominamy, że początkowo udział w show brali Seweryn, Sławomir, Jakub, Adrian oraz Waldemar. Ostatni z panów zrezygnował jednak z dalszego udziału, ponieważ żadna z kandydatek nie skradła jego serca. Pozostali panowie postanowili dać swoim kandydatkom szanse i po kolei zapraszali je na randki. Okazuje się, że jeden z nich kontynuuje związek ze swoją wybranką, po zakończeniu edycji!

Rolnik szuka żony 6 - będzie ślub?

Jakub i Anna zostali okrzyknięci najsympatyczniejszą parą szóstego sezonu. Już na ich pierwszym spotkaniu widać było, że przypadli sobie do gustu. Kolejne randki udowadniały, że pomiędzy nimi rodzi się uczucie. Anna jako jedyna pozostała w gospodarstwie Jakuba. W programie spędzali ze sobą naprawdę dużo czasu. Jakub pokonał dla kobiety nawet lęk wysokości. Widać także, że jest gotów oddać Annie swoje serce.

Jak mogliśmy ostatnio przeczytać w Rewii, Jakub oraz Anna byli widziani razem, po skończonych nagraniach do programu Rolnik szuka żony. Wszystko wskazuje na to, że po programie postanowili dać sobie szansę na stały związek. Niektórzy uważają, że para już wkrótce stanie przed ołtarzem. Czy tak rzeczywiście się stanie? O tym z pewnością przekonamy się już niedługo.

NAJNOWSZE