Rolnik szuka żony 6, odcinek 6: widzowie oburzeni zachowaniem Seweryna! Co się stało?

2019-10-20 22:17 aw
Rolnik szuka żony - edycja 6
Autor: Materiały TVP

Początkowo wielu widzów krytykowało szóstą edycję programu Rolnik szuka żony, zarzucając programowi, że formuła powoli się wypala i ostatnie odcinki są dość monotonne. Sporo się zmieniło w trakcie szóstego odcinka Rolnika, który wzbudził wśród oglądających ogromne emocje. Wszystko za sprawą Seweryna, na którego za jedną wypowiedź spadła fala krytyki.

Rolnik szuka żony 6, odcinek 6: Seweryn rzeczywiście przesadził? Tak uważa wielu widzów programu, którzy widzieli odcinek programu wyemitowany 20 października. Na tym etapie, gdy w domach rolników pozostało tylko kilka kandydatek, atmosfera między nimi często robi się coraz bardziej napięta. Zwłaszcza że wśród uczestników zaczynają rodzić pojawiać się prawdziwe zażyłości.

Rolnik szuka żony 6, odcinek 6: widzowie krytykują Seweryna

W domu Seweryna doszło do bardzo napiętej sytuacji. Rolnik wraz z kandydatkami siedzieli przy stole i odpowiadali na dość intymne, a czasem wręcz krępujące pytania, które wylosowali. W pewnym momencie Seweryn otrzymał pytanie, które brzmiało: 'Czy Seweryn ma w głowie wybraną kandydatkę? Kogo?', na co odpowiedział:

Od początku miałem swoją faworytkę, Marlenę. Coś zaiskrzyło

Na fanpage'u programu zawrzało. Widzowie nie kryli oburzenia, pisząc, że Seweryn zachował się bardzo nietaktownie w stosunku do pozostałych dziewczyn. Zdaniem wielu osób nawet jeśli Marlena rzeczywiście jest jego faworytką, powinien powiedzieć jej to w cztery oczy, a pozostałe kandydatki odesłać do domów:

Mógł to jakoś zakomunikować na randkach, w 4 oczy. Niestety Marlenka urosła w piórka przy pozostałych dziewczynach, przykra sprawa.

Bardzo przykre i chamskie zachowanie

Nie spodziewałam się tego po Sewerynie. Etap miłości 🤦‍♀️ ona ma etap ale parcia na szkło a Seweryn nie napisze czego bo nie wypada

Ja na miejscu tych dziewczyn odrazu bym się spakowala i baj baj i znak pokoju

Sytuacja w domu Seweryna po tym wydarzeniu rzeczywiście zrobiła się mocno nerwowa. Czy jednak to rzeczywiście Marlena zostanie z Sewerynem? Dowiemy się tego zapewne za kilka tygodni.

NAJNOWSZE