Rolnik szuka żony 7 - casting. Jak się zgłosić do programu?

2019-10-10 12:49 aw
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały Prasowe

Program Rolnik szuka żony pierwszy raz pojawił się na antenie Telewizji Polskiej w 2014 roku. Nowa, wyróżniająca się formuła tego reality show niezwykle przypadła widzom do gustu, a program błyskawicznie stał się hitem stacji, przyciągającym przed telewizory wielomilionową publiczność. Co więcej, Rolnik szuka żony faktycznie pomógł wielu parom odnaleźć miłość, a kilka związków zakończyło się ślubami.

Rolnik szuka żony 7 - casting. Jak się zgłosić do programu? Okazuje się, że TVP nie zamierza poprzestać na sześciu edycjach! Na oficjalnym fanpage'u programu pojawiło się ogłoszenie o rozpoczęciu castingów do kolejnego Rolnika. Gdzie i w jaki sposób można się zgłosić i jakie warunki trzeba spełnić, aby można było wziąć udział w programie?

Rolnik szuka żony 7 - casting. Jak się zgłosić do programu?

Na filmiku na Facebookowym profilu Rolnika pojawiło się wideo, w którym do wzięcia udziału w programie zachęca prowadząca, Marta Manowska:

Dzięki programowi Rolnik szuka żony narodziło się wiele szczęśliwych par i rodzin. Ich historie pokazują, że na miłość wystarczy się otworzyć i dać sobie szansę. Jesteś rolnikiem albo rolniczką stanu wolnego i szukasz miłości? Pragniesz poznać kogoś, z kim odmienisz swoje życie? Napisz i opowiedz nam o sobie. Zgłoś się do kolejnej edycji Rolnik szuka żony

Formularz zgłoszeniowy do programu oraz dodatkowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie programu pod tym linkiem rolnikszukazony.vod.tvp.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek, adres, stan cywilny, telefon oraz e-mail. Należy także dołączyć swoje zdjęcie oraz napisać o sobie kilka zdań. Twórcy nie podali jeszcze dokładnej daty premiery 7 edycji Rolnika, jednak najprawdopodobniej wystartuje ona jesienią 2020 roku, co oznacza, że odcinki będą kręcone wiosną i latem przyszłego roku.

NAJNOWSZE