Rolnik szuka żony 6 - kolejna para, która przetrwała po programie!

2019-11-18 13:39 kw
Rolnik szuka żony
Autor: screen Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Rolnik szuka żony to prawdziwy hit Telewizji Polskiej. Program ma tak wielu fanów, że na dobre wpisał się w jesienna ramówkę stacji. W szóstej edycji show udział biorą rolnicy: Adrian, Seweryn, Sławomir oraz Jakub. Każdy z nich marzy o tym, aby znaleźć miłość na całe życie. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Jakub oraz Anna kontynuują swój związek po nagraniach sezonu. To jednak niejedyna para, która przetrwała po programie!

Rolnik szuka żony 6 - kolejna para, która przetrwała po programie! Szósta edycja programu Rolnik szuka żony od początku wzbudzała w widzach wiele emocji. Wszystko za sprawą tego, że w jednym z pierwszych odcinków, z dalszego udziału w show zrezygnował Waldemar - jeden z rolników, który poszukiwał miłości. Później dużo mówiło się o Marlenie i Sewerynie, których relacja wzbudzała spore kontrowersje. Teraz przyszedł czas na optymistyczną wiadomość - kolejna para szóstej edycji przetrwała po programie! O kim mowa?

Rolnik szuka żony 6 - Adrian i Ilona

Adrian do swojego gospodarstwa zaprosił Wiolę, Agatę oraz Ilonę. Od początku jego faworytką była Agata, którą przedstawił swojej rodzinie i znajomym. Bliscy rolnika ocenili kobietę jako typową miastową, co wzbudziło w Adrianie pewne wątpliwości. To spowodowało, że ostatecznie zdecydował się kontynuować znajomość z Iloną. Widzowie krytykowali rolnika za taką decyzję i nie dawali szans związkowi.

Okazuje się jednak, że związek Adriana i Ilony ma się bardzo dobrze, nawet po skończonych nagraniach do programu. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie pary, które pokazuje, że ich relacja rozkwita. Czy Ilona okaże się dla Adriana tę jedyną? O tym przekonamy się już w grudniu, kiedy wyemitowany zostanie świąteczny odcinek programu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💘 Post udostępniony przez @ imielinka
NAJNOWSZE