Rolnik szuka żony 10. edycja - kiedy nowe odcinki reality show TVP?

2022-11-28 16:31 Adrian Rybak
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały TVP

Rolnik szuka żony 9 dobiegł końca. Za nami ostatni odcinek kolejnej edycji najpopularniejszego reality show w Polsce. W wielkim finale widzowie spotkali się z kilkoma niespodziankami, ale zabrakło odpowiedzi na najważniejsze pytanie: czy będzie 10. edycja Rolnik szuka żony? Co już wiadomo na ten temat?

Rolnik szuka żony ma za sobą już 9 edycji. Wydawałoby się więc, że ta kolejna będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Do tej pory informacje o rozpoczęciu castingów do kolejnego sezonu pojawiały się w finałowym odcinku poprzedniego. Nie było tak tym razem. W niedzielę 27 listopada widzowie Telewizji Polskiej dowiedzieli się tylko, którzy rolnicy znaleźli miłość wśród uczestniczek show. W mediach społecznościowych od razu zawrzało, ponieważ niektórzy fani zaczęli martwić się, że nie zobaczą więcej ich ulubionego programu rozrywkowego. Czy Rolnik szuka żony faktycznie się skończył? Czy wiadomo coś na temat 10. edycji?

ZOBACZ TAKŻE: To już piąta śmierć związana z programem „Rolnik szuka żony”. Czy nad telewizyjnym show wisi klątwa?

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Rolnik szuka żony 10 - czy będzie nowa edycja? Kiedy?

Do tej pory nie pojawiło się oficjalne oświadczenie TVP w sprawie 10. edycji reality show Rolnik szuka żony. Wszystko jednak wskazuje na to, że kolejny sezon powstanie. Program nadal cieszy się bardzo dobrymi wynikami oglądalności i ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Oficjalne potwierdzenie realizacji Rolnika szuka żony 10 powinno pojawić się wkrótce.

Rolnik szuka żony 9 - odcinek świąteczny

Dla fanów programu Rolnik szuka żony mamy dobre informacje. Choć oficjalnie 9. edycja show już dobiegła końca, czeka nas jeszcze jedno wydanie. Mowa o odcinku świątecznym, który jest już tradycją. W tym roku zobaczymy go 25 grudnia o godzinie 20:20, jak zawsze w TVP1.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE