Rolnicy. Podlasie sezon 3 - odcinek 1. Kiedy premiera nowego sezonu?

2021-01-16 16:29 kg
Rolnicy. Podlasie
Autor: screen YouTube/FOKUS TV

Rolnicy. Podlasie to prawdziwy hit stacji Fokus TV. Program gości na ekranach naszych telewizorów od listopada 2019 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć dwa sezony show, w których przedstawione zostały losy ludzi, którzy swoje życie związali z hodowlą zwierząt oraz uprawą ziemi. Kiedy premierę będzie mieć trzecia odsłona programu Rolnicy. Podlasie?

Rolnicy. Podlasie sezon 3 - odcinek 1. Kiedy premiera nowego sezonu? Rolnicy. Podlasie to oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.

Rolnicy. Podlasie sezon 3 - odcinek 1

Rolnicy. Podlasie to prawdziwy hit stacji Fokus TV. Każdy odcinek programu przyciąga tysiące widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne przygody głównych bohaterów. Dotychczas wyemitowane zostały dwa sezony show - pierwszy z nich zadebiutował na ekranach w listopadzie 2019 roku, natomiast drugi - w sierpniu 2020 roku. Ze względu na wysoką oglądalność odcinków, już wiosną 2021 roku na antenie Fokus TV zadebiutuje trzeci sezon cyklu. Zdjęcia do nowych epizodów trwają. Jak na razie nie jest znana dokładna data ich premiery.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE