Rolnicy. Podlasie, sezon 3. Co spotka bohaterów programu w nowych odcinkach?

2021-03-15 10:46 Adrian Rybak
Rolnicy. Podlasie sezon 3
Autor: Materiały prasowe

Rolnicy. Podlasie to najpopularniejszy program stacji telewizyjnej Focus TV. To serial dokumentalny, który opowiada o losach właścicieli gospodarstw rolnych w województwie podlaskim. Do tej pory powstały 2 sezony, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów. W niedzielę 14 marca premierę miał trzeci. Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Rolnicy. Podlasie to oryginalna produkcja ZPR Media. Trzeci sezon serialu dokumentalnego można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na kanale Focus TV. Fani znanych już bohaterów programu mogą być spokojni. Na ekranie nadal pojawią się ich ulubieńcy. Nowe wydanie programu pokazuje dalsze losy Emilki, Gienia, Jurka, Agnieszki, Andrzeja, Tomka z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz, Widzowie muszą przygotować się jednak na pewną zmianę. Do programu dołączą też nowi bohaterowie. Poznają ich jednak dopiero w dalszych odcinkach, ponieważ w pierwszym wydaniu nowego sezonu zobaczyć można było znane już postacie. Najważniejszym bohaterem był Jurek z Ciełuszek, który postanowił zawieźć trzy swoje ogiery na specjalną wystawę w Szepietowie. Dlaczego to tak ważne dla niego wydarzenie?

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Rolnicy. Podlasie - pierwszy odcinek 3. sezonu

Wystawa, o której mowa, to prestiżowe wydarzenie dla hodowców z Podlasia. Czekają na to przez cały rok. Jurka postanowili wspierać Agnieszka i Jarek, który pomogli mu w przewiezieniu zwierząt. Podczas dwudniowej wystawy zwierzęta oceniane są przez specjalną komisję. Wynik ma wpływ na cenę, za którą można sprzedać ogiery. W związku z tym wydarzeniem na ekranie pojawili się także inni bohaterowie związani z hodowlą koni. Gienio i jego syn zastanawiali się nad kupnem konia do swojego stada. Nie zabrakło także Agnieszki, która jest doktorem weterynarii. Jej zadaniem była opieka nad zwierzętami.

Sukces programu

Dotychczasowe sezony programu cieszyły się ogromną popularnością biorąc pod uwagę, że nie były transmitowane premierowo na najchętniej oglądanych stacjach telewizyjnych w Polsce. Jak podają Wirtualne Media, ostatni odcinek poprzedniego sezonu zgromadził aż 1,36 mln widzów. Także bohaterowie serialu stali się popularni. Największą sławą cieszy się Emilia Korolczuk.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE