Rojst'97 - aktorzy serialu sobowtórami gwiazd największych hitów Netfliksa?! Ci aktorzy są identyczni!

2021-07-21 15:25 kg
Rojst'97
Autor: materiały prasowe

Na początku lipca 2021 roku na Netfliksie premierę miał drugi sezon serialu Rojst. W kontynuacji produkcji w obsadzie ponownie pojawili się Andrzej Seweryn oraz Dawid Ogrodnik, znani z pierwszej części, do których dołączyły nowe postacie, w które wcielili się Magdalena Różczka i Łukasz Simlat. Ostatnio na Facebooku Netfliksa pojawiła się grafika, w której pokazane zostało podobieństwo gwiazd serialu do aktorów największych hitów Netfliksa. Trzeba przyznać, że ci aktorzy są identyczni!

Rojst'97 - aktorzy serialu sobowtórami gwiazd największych hitów Netfliksa?! Rojst miał premierę w 2018 roku. Historia dwóch dziennikarzy, którzy mają wątpliwości co do sposobu, w jaki policja prowadzi sprawę morderstwa komunistycznego działacza i prostytutki, spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów. Produkcja, z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych, uznawana jest za jedną z najciekawszych, kryminalnych produkcji ostatnich lat. Nie dziwi więc fakt, że doczekała się kontynuacji, która zadebiutowała na Netfliksie w 2021 roku. 

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Rojst'97 - aktorzy serialu sobowtórami gwiazd największych hitów Netfliksa?!

W świecie kina zdecydowanie nie brakuje sobowtórów! Z pewnością każdemu z nas chociaż raz zdarzyło się pomylić nazwiska dwojga aktorów, ponieważ są do siebie tak bardzo podobni. Daniel Radcliffe i Elijah Wood, Logan Marshall-Green i Tom Hardy czy też Maria Dębska i Agnieszka Więdłocha to pary aktorów, którzy nie są ze sobą spokrewnieni, a wyglądają identycznie. Ostatnio na Facebooku Netfliksa pojawiła się grafika, na której gołym okiem widać, jak bardzo Dawid Ogrodnik jest podobny do serialowego Profesora z Domu z papieru.

Gdyby tego było mało, zdjęcie Andrzeja Seweryna zestawiono z fotografią aktora znanego z serialu Dark. Trzeba przyznać, że panowie również są niemal identyczni! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE