Rodzinny interes - sezon 4. Kiedy premiera kolejnych odcinków serialu TV Puls?

2020-11-23 16:24 AW
Rodzinny interes
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Rodzinny interes to jeden z kilku emitowanych w TV Puls seriali codziennych, które uwielbiają polscy widzowie. Produkcja może liczyć na bardzo dużą oglądalność, a fani serialu doceniają ciekawe historie i zwroty akcji. Bardzo dużą sympatią cieszą się także bohaterowie Rodzinnego interesu. Serial ten zadebiutował na antenie TV Puls w marcu 2019 roku i jak na razie doczekał się trzech sezonów.

Rodzinny interes - sezon 4. Kiedy premiera kolejnych odcinków serialu TV Puls? Z racji na dużą oglądalność serialu jak na razie stacja decyduje się na wznawianie kolejnych sezonów dwa razy do roku - zarówno w wiosennej, jak i jesiennej ramówce. Ostatni sezon Rodzinnego interesu emitowany był od 31 sierpnia do 23 października 2020 roku.

Rodzinny interes - sezon 4. Kiedy premiera kolejnych odcinków serialu TV Puls?

Widzowie będą musieli niestety nieco poczekać na kolejne odcinki serialu. Rodzinny interes powróci do emisji z czwartym sezonem, ale dopiero w wiosennej ramówce. Nowe odcinki serialu będą emitowane zapewne od końca lutego lub początku marca 2021 roku - najprawdopodobniej data premiery będzie podobna do daty premiery nowych odcinków Lombard. Życie pod zastaw, który również powróci wiosną. Na dokładną datę będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE