Lombard. Życie pod zastaw - sezon 8. Kiedy dalsze losy bohaterów serialu w TV Puls?

2021-02-18 10:48 AW
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Lombard. Życie pod zastaw to jeden z najbardziej lubianych i najpopularniejszych polskich seriali paradokumentalnych. Produkcja łączy zarówno wątki obyczajowe i sensacyjne głównych bohaterów, jak i klientów tytułowego lombardu. Serial wzbudza wśród widzów wiele emocji, a bohaterowie zyskali ogromną sympatię. Lombard. Życie pod zastaw cieszy się cały czas bardzo dobrą oglądalnością, dlatego TV Puls cały czas wznawia produkcję na kolejne sezony.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 8. Kiedy dalsze losy bohaterów serialu w TV Puls i co już wiadomo o nowych odcinkach serialu? Poprzedni, 7. sezon Lombard. Życie pod zastaw, emitowany był w jesiennej ramówce 2020. Jesienią TV Puls wyemitował także 17 pozostałych odcinków sezonu 6., który został przymusowo skrócony z powodu pandemii.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 8. Kiedy premiera?

Lombard. Życie pod zastaw emitowany jest od 2017 roku, a serial cieszy się na tyle dobrą oglądalnością, że stacja produkuje aż dwa sezony rocznie - nowe odcinki ukazują się zarówno w jesiennej, jak i wiosennej ramówce. Rok 2021 nie będzie wyjątkiem, a 8. sezon Lombard Życie pod zastaw ma być emitowany już wiosną. Twórcy serialu potwierdzili, iż premierowy odcinek ósmego sezonu ukaże się 26 lutego, a do stałej emisji serial trafi od 1 marca 2021.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE