Rodzinka.pl - sezon 16. Kiedy nowe odcinki serialu TVP?

2020-02-19 14:21
Rodzinka.pl
Autor: Materiały TVP

Życie serialowych Boskich możemy podglądać od 2011 roku - to właśnie wtedy produkcja TVP zadebiutowała w telewizji. Rodzinka.pl jest polską wersją kanadyjskiego serialu Les Parent, który świetnie udało się dostosować do naszych rodzimych realiów. Polscy widzowie pokochali tę produkcję - nic więc dziwnego, że na ekranach telewizorów gości już od przeszło ośmiu lat!

Rodzinka.pl - sezon 16. Kiedy nowe odcinki serialu? Czy rodzina Boskich ponownie zagości na ekranach telewizorów? W poprzednim, 15 sezonie, w życiu Natalii i Ludwika Boskich sporo się zmieniło. Za sprawą najstarszego syna, Tomka, po raz pierwszy zostali dziadkami. Ostatni odcinek skończył się natomiast 'drugim' ślubem młodej pary. Co czeka nas w kolejnych odcinkach i kiedy będziemy mogli je zobaczyć?

Rodzinka.pl - sezon 16. Kiedy nowe odcinki serialu?

Już od 2013 roku sezony serialu wznawiane są dwa razy do roku - w wiosennej i jesiennej ramówce. W ostatnim, 15 sezonie, nastąpiła jednak spora zmiana w dacie emisji. Premierowe odcinki produkcji można było oglądać nie w piątki wieczorem, a w niedziele o godzinie 16:30.

Rodzinka.pl sezon 16 zadebiutuje na ekranach telewizorów już w niedzielę, 1 marca o godzinie 16:20. Serial będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. 

NAJNOWSZE