Rodzinka.pl odc. 279: Kryzys w małżeństwie Natalii i Ludwika! Boscy się rozwiodą?

2020-02-27 13:13
Rodzinka.pl
Autor: Materiały TVP

Rodzinka.pl to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez Polaków seriali komediowych. Dziesiątki widzów dały się wciągnąć w historię losów rodziny Boskich, których na ekranie Telewizji Polskiej możemy oglądać już od 2011 roku, dlatego też decyzja stacji o zakończeniu serialu na 16 sezonie okazała się ogromnym zaskoczeniem.

Rodzinka.pl odc. 279 - streszczenie. Co się wydarzy w pierwszym odcinku 16 i zarazem finałowego sezonu serialu? Widzowie muszą niestety przygotować się na pożegnanie z Natalią, Ludwikiem, Tomkiem, Kubą, Kacprem i pozostałymi bohaterami serialu. Jak potoczą się ich losy w ostatnich odcinkach serialu?

Rodzinka.pl odc. 279 - streszczenie

Kacper pokazuje swoje zimowe zdjęcia Zosi. Kryzys w związku Natalii i Ludwika. Natalia opowiada Marii o kryzysie. Maria namawia Natalię, na terapię małżeńską. Natalia przygotowuje leczo dla całej rodziny, Ludwik odmawia, przychodzi zjeść w ukryciu w nocy. Boscy coraz bardziej mijają się we własnym domu. Kacper pyta rodziców, czy się rozwodzą. Kuba smaży Pauli płonące naleśniki, przy czym cała kuchnia zapełnia się dymem. Marek odwiedza Ludwika w kołnierzu ortopedycznym.

Ostatni, 16 sezon Rodzinka.pl będzie emitowany w niedziele począwszy od 1 marca 2020 o nieco zmienionej porze - godz. 16:20. Serial będzie można oglądać także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE