Rodzinka.pl - koniec serialu! Wzruszające pożegnanie Małgorzaty Kożuchowskiej

2020-02-22 14:50 kw
Rodzinka.pl
Autor: Maria Wytrykus/TVP/East News

Rodzinka.pl to serial komediowy, którego pierwszy odcinek mieliśmy okazję obejrzeć na początku 2011 roku. Widzowie od razu pokochali produkcję, opowiadającą o codziennych perypetiach rodziny Boskich - Natalii, Ludwika, Kacpra, Kuby i Tomka. Do tej pory wyemitowanych zostało piętnaście sezonów, a każdy z nich przyciągał ogromną publiczność. 20 lutego Małgorzata Kożuchowska poinformowała o zakończeniu serialu. Fani produkcji są załamani.

Rodzinka.pl - koniec serialu! Wzruszające pożegnanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Rodzinka.pl to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych, polskich produkcji serialowych. Mimo że jest emitowana od 2011 roku, nadal cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów. Mimo sympatii widzów, Telewizja Polska podjęła decyzję o zakończeniu serialu. Małgorzata Kożuchowska opublikowała wzruszające pożegnanie.

Rodzinka.pl - koniec serialu!

Ku zaskoczeniu fanów serialu Rodzinka.pl Małgorzata Kożuchowska poinformowała, że po raz ostatni weszła na plan produkcji. Po piętnastu wyemitowanych sezonach Telewizja Polska zakończyła produkcję serialu. Aktorka wcielająca się w Natalię Boską wrzuciła na Instagram filmik, na którym nie kryje wzruszenia. Dodatkowo napisała:

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official
Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!
DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤

Już 1 marca 2020 roku o godzinie 16:20 rozpocznie się emisja ostatniego, szesnastego sezonu Rodzinki.pl. To właśnie wtedy na dobre pożegnamy się z rodziną Boskich.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)
NAJNOWSZE