Rodzina Addamsów 2 powstanie! Kiedy premiera drugiej części animacji? Znamy datę!

2019-10-16 15:19 aw
Rodzina Addamsów
Autor: screen youtube.com, kanał forumfilmpoland screen youtube.com

Ekscentryczna rodzina Addamsów została stworzona wiele lat temu przez rysownika Charlesa Addamsa. Początkowo byli oni jedynie bohaterami komiksu, jednak na tej podstawie zostały stworzone filmy i seriale fabularne, a w 2019 roku również film animowany. Rodzina Addamsów na stałe zapisała się w popkulturze, a przepełnione czarnym humorem, groteskowe produkcje z jej udziałem bawią kolejne pokolenia widzów.

Rodzina Addamsów 2 - kiedy premiera kolejnej części filmu animowanego? Szykuje się kolejny hit na Halloween? Zdaje się, że studio MGM, które produkuje nową wersję Rodziny Addamsów, jest pewne swojego sukcesu. Decyzja o tym, że film doczeka się sequelu, zapadła bowiem jeszcze przed premierą pierwszej części.

Rodzina Addamsów 2 - kiedy premiera kolejnej części filmu animowanego?

W pierwszej części filmu upiorna rodzina przeprowadza się do New Jersey, gdzie szybko zorientują się, że nie do końca pasują do lokalnej społeczności. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości? Zwłaszcza że przed nimi bardzo ważna, długo planowana rodzinna uroczystość... Pierwsza część Rodziny Addamsów trafi na ekrany kin 25 października. Jak donosi portal fdb.pl, jej kontynuacja będzie miała swoją premierę również przed samym Halloween. Rodzina Addamsów 2 ukaże się 22 października 2021 roku.

Losy rodziny Addamsów mogliśmy do tej pory oglądać także w trzech filmach fabularnych - Rodzina Addamsów z 1991 roku, Rodzina Addamsów 2 z 1992 roku oraz  Rodzina Addamsów: Zjazd rodzinny z 1998 roku. 

NAJNOWSZE