Rodzina Addamsów 2 (2021) - kiedy w kinach? Premiera, zwiastun. Od ilu lat?

2021-10-20 16:57 Adrian Rybak
Rodzina Adamsów
Autor: Forum Film Poland

Rodzina Addamsów 2 to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów animowanych tego roku! Przed nami Halloween, a więc dzieci i młodzież chcą wybrać się do kina na straszny seans! Kiedy odbędzie się premiera filmu? Osoby w jakim wieku będą mogły wejść na seans? Sprawdź niżej.

Rodzina Addamsów 2 (2021) - kiedy w kinach? Premiera, zwiastun. Od ilu lat? Wspólna podróż Addamsów ma zażegnać narastający rodzinny kryzys. Nastoletnia, wybitnie uzdolniona Wednesday i jej niesforny, młodszy brat Pugsley sprawiają Morticii i Gomezowi niespodziewane kłopoty. – Wyobraziliśmy sobie stresowe sytuacje, przez które przechodzi każda rodzina, a scenarzyści wpadli na pomysł, by pobawić się konceptem, że Wednesday nie jest w rzeczywistości jedną z Addamsów. To udramatyzowało opowieść – zdradzał reżyser Conrad Vernon. A skoro Addamsowie zawsze błyszczeli w swoich interakcjach z „normalsami”, podróż po całym kraju okazała się też idealnym sposobem na sprowokowanie licznych kontaktów z najróżniejszymi ludźmi w kolejnych stanach Ameryki. Kiedy premiera?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rodzina Addamsów 2 (2021) - data premiery

Halloween zbliża się wielkimi krokami, ale jeszcze szybciej pojawi się u nas „Rodzina Addamsów 2”! W najbliższy piątek, 22 października, w polskich kinach zadebiutuje animowana opowieść o szalonej wyprawie ekscentrycznego klanu Addamsów przez cały amerykański kontynent.

Rodzina Addamsów 2 (2021) - od ilu lat?

Rodzina Addamsów już nadchodzi. Rodzice zastanawiają się, czy ich dzieci będą mogły wejść do sali kinowej na seans tej produkcji. Sprawdziliśmy, od jakiego wieku wpuszczane są dzieci. Okazuje się, że film będą mogli zobaczyć wszyscy od 7. roku życia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE